fbpx

Катя натякнула чоловіку, щоб не відбувався звичайною невеликою сумою в конверті, а подарував щось особливе. Сам вибрав щось гідне її. Чоловік і подарував особливе… з серії все по 100 гривень

Катю чоловік ніколи не балував подарунками. Навіть в цукерково-букетний період не дарував майже нічого. Ні дорогого, ні дешевого.

Ні, ну на день народження стандартний конверт з невеликою сумою грошей і три кволих троянди – це звичайно було. Ну на 8 березня мімозку. І все. Катя з цього приводу страшенно переживала.

Розповіді подруг про подаровані просто так без нагоди золоті сережки, ноутбуки або дорогі телефони народжували в її душі бурю почуттів. В основному негативних. Росла в душі їдка образа.

– А мій то нічого не дарує. Напевно не любить мене зовсім. Що я, не заслуговую, чи що?

Апогеєм був подарунок на черговий день народження.

Катя натякнула йому, щоб не відбувався звичайною невеликою сумою в конверті, а подарував щось особливе. Сам вибрав щось гідне її.

Чоловік і подарував особливе … Косметичку.

Звичайну косметичку, з серії все по 100. Ну може по 150. Неважливо. А в косметичці кілька лаків для нігтів. Теж із серії “дуже дешеве». Причому таких кольорів, що використовувати їх хоч якось, крім фарбування сільського туалету, взагалі не реально.

Чому такий дивний подарунок – історія замовчує. Причому чоловік подарунком був гордий, дарував і явно не очікував, що дружина може не оцінити.

А дружина не оцінила. Це був останній і рішучий удар по її самолюбству.

Жбурнувши в чоловіка злощасною косметичкою, вона спочатку голосно кричала про свою загублену молодості, потім ридала, потім пішла в свою кімнату і закрилася.

Винуватець залишився біля накритого святкового столу один. Мляво длубатися в тарілці, він вирішив, що ситуацію треба якось виправляти.

На наступний день Катя хвалилася на роботі яблучним телефоном передостанній моделі.

Колеги округляли очі і охали.

– Чоловік подарував! – з гордістю говорила вона.

Нарешті настав день її тріумфу!

Правда її захоплень трохи поменшало через кілька днів, коли з’ясувалося, що телефон чоловік придбав у кредит. І за ті гроші, які він за нього тепер віддасть, цілком можна було з’їздити в відпустку закордон, про яку вона давно вже мріє.

І телефон їй цей в принципі не особливо потрібен.

Але свої думки Катя чоловіку не озвучила. Гнівається мовчки. Щоб не засмучувати дарувальника.

Все таки вперше в житті вона отримала дорогий подарунок.

You cannot copy content of this page