fbpx
Життя

Катя випливає вся така красуня, сідає в машину, а залицяльник на її пальто так косо подивився і каже: – А у тебе є щось не таке вyльгарне? Ой, що ж там було!

Катя нещодавно познайомилася з чоловіком. Сходили буквально на парочку побачень, тобто, можна сказати, ще етап знайомства навіть не завершився. Вчора вони домовилися після роботи сходити в ресторан, але не вдвох, а вчотирьох: з другом її нового чоловіка і його панянкою.

Ну вчотирьох так вчотирьох – що тут такого? Джерело

Загалом, збиралася Катя на побачення як годиться: сукню купила, чобітки демісезонні, сумочку. А потім вирішила ще й пальтечко собі коханій з нагоди сонячного весняного дня оновити: купила щось таке модне леопардове. Загалом – гарно і стильно вийшло.

Приїхав залицяльник за нею на машині, чекає біля під’їзду. Катя випливає вся така красуня, сідає в машину, а залицяльник на її леопардове пальто так косо подивився і каже:

– А у тебе є щось не таке вyльгарне?

– В якому сенсі? – перепитала його Катя.

– Ну … не таке наляписте.

– Є.

– В такому разі, ти не могла б переодягнутися?

– Звичайно, – відповіла Катя.

Вона вийшла з машини, піднялася до себе в квартиру і переодяглася … в домашній одяг. Замовила собі суші додому, скачала фільм “Форма води” і зробила трав’яну маску для обличчя.

Через півгодини їй подзвонив її залицяльник і роздратовано запитав, коли вона в кінці кінців спуститься, бо їх в ресторані вже зачекалися. Катя відповіла, що їй ось-ось привезуть суші, після чого вона сяде дивитися кіно, і запропонувала залицяльникові поїхати в ресторан без неї  і більше їй не дзвонити.

Залицяльник розлютився і почав Катю ображати всякими нехорошими словами за те, що так його “кинула”, адже він цілих півгодини марно чекав її в машині.

Цікаво, а чого він чекав після такого “компліменту” на адресу дівчини з проханням переодягнутися? Що вона буде підлаштовуватися під його уявлення про те, як повинна і не повинна виглядати дівчина?

Читайте також: Одна сімейна пара розпалася після 5 років шлюбу. З боку вони здавалися цілком собі щасливою родиною, оточуючим складно було взагалі уявити, що у них можуть бути будь-які проблеми в стосунках. А розлучились вони через будильник

Мені здається, що багато чоловіків до цих пір переконані, що всі дівчата навколо тільки і мріють про те, як би швидше заміж вийти, причому не важливо за кого, аби чоловічої стaті, і готові заради цього терпіти будь-яку чоловічу примху.

На щастя, пані стають розумнішими і вчаться правильно розставляти пріоритети. І Катя все зробила правильно: суші і кіно вдома всяко краще вечері з самовдоволеним хмирем, який до того ж нічого не тямить в моді.

You cannot copy content of this page