Кілька тисяч доларів на образ: Якими сукнями дивували і сумами пpигoлoмшили випускниці 2019 (фото)

Пишні сукні нюдових кольорів та брючні костюми: на святі випускників-2019 двох однакових образів годі було знайти.

Кожна із дівчат хотіла виділитись та зробити свято незабутнім. Джерело

Ліна Олійник, випускниця школи №28

– Незважаючи на те, що зранку був дощ, настрій чудовий, – розповідає дівчина. – Свій образ я повністю довірила мамі. Майже до останнього моменту не знала, яка буде сукня у мене, але добре, що так вийшло, бо я дуже задоволена. Усе так, як я собі уявляла. Сукню шила на замовлення. На образ витратили багато. Якщо в доларах – тисячі.

Олеся Півторак, випускниця ЗОШ №3

– Настрій сьогодні хороший, адже все так, як планувала. Сукню обирала довго. Хотілось виділитись, але не виглядати старшою і занадто малою. Не можу сказати, скільки точно витратила на сукню, але загалом, випускний – це дорого.

Катерина Веселик, випускниця Тернопільської ЗОШ №16

– Я обрала вишите плаття, бо мені подобається етнічний стиль. Для мене ця сукня є особливою, бо вона показує, що ми пишаємося усім народним, вона близька до душі. Не хотілось блискіток і пафосу. На сукню я витратила близько п’яти тисяч гривень. Шила її на замовлення.

Валерія, випускниця Тернопільської ЗОШ №16

– Сукню обирала доволі довго, – розповідає випускниця. – Але це, як з весільним вбранням, ти вдягаєш його і одразу розумієш, що це воно. У мене так вийшло. Воно абсолютно відрізняється від того, яке я собі уявляла, але відчувається, як на мене пошите. Сукня коштує приблизно 12 тисяч гривень, зачіска та макіяж – 1 500 грн і туфлі – 2000 грн. Я вважаю, що в образі найголовніше – це подача. Кожен може бути абсолютно різним, але головне – це те, як ти себе почуваєш в одязі.

Олена Ковалко, випускниця Тернопільської ЗОШ №22

– До випускного я готувалась не дуже довго, образ обрала зразу. Скільки витратила на сукню, сказати не можу, бо фінансами займались батьки.

Читайте також: Вона, у вишуканій сукні, з зачіскою і купою гостей, чекала на нареченого, а він приїхав у звичайній футболці й джинсах і сухо сказав, що передумав одружуватися

Марія Нюня, випускниця Тернопільської ЗОШ №5.

– Я дуже рада, що сьогодні гарна погода. Ми всі дуже чекали цього дня. Насправді моя сукня дуже відрізняється від тієї, яку я планувала вдягнути. Хотіла ніжне плаття та вплести квіти у волосся, але як бачите – передумала. Вирішила вдягнути чорне та довести, що цей колір – це класика, що він не є похмурим, а теж може бути святковим.

Ілона Дречко, випускниця школи №24

– Дуже чекала цього дня і мені здається, що він ідеальний. Я мріяла бути принцесою, і мені здається, що сьогодні мені це вдалось. Тому образ відповідний. Зізнаюсь, у ньому дуже незручно, але воно того варте. На сукню я витратила до 6 тисяч гривень.