fbpx

Кільцеве сонячне затемнення 21 червня: чим особливий цей день, які небезпеки можуть на вас чекати і що потрібно зробити

21 червня на нас чекає так зване кільцеве затемнення, якому судилося пройти в Знаку Рака. Кільцевим воно називається, тому що Місяць повністю увійде в диск Сонця, але не закриє світло.

Астрологи вважають, що в подібні періоди можна легко обнулити негативну енергетику, накопичену раніше. Це означає, що все те негативне в нашій душі, що накопичилося за зиму і весну непростого 2020 року, може зникнути відразу.

У цей день можна позбутися від переживань, невдач і всього накопиченого сміття в нашому серці.

Небезпеки сонячного затемнення 21 червня

В цей день прокинуться головні вади і слабкості всіх Знаків Зодіаку, загостриться непорозуміння між людьми. Навколишні можуть дуже легко розпалюватися, тому краще спілкуватися без претензій. Астрологи радять не починати надважливих справ 21 числа, тому що вони можуть зірватися і призвести до розчарування.

Це буде кільцеве затемнення в Знаку Рака. Кільцевим воно називається, тому що Місяць буде як би оточений кільцем світла від Сонця. Він не зможе закрити наше світило повністю. Це означає, що небезпеки будуть прихованими, не до кінця зрозумілими і очікуваними. Цілком можливо, що між людьми будуть з’являтися дивні конфлікти, причому багато з них виявляться дуже несподіваними і на перший погляд вже давним-давно дозволеними.

21 червня і в найближчі пару днів після затемнень астрологи радять не з’ясовувати стосунків. Будь-яку плутанину і проблеми краще залишати без уваги. Також корисно перестати критикувати оточуючих людей. Якщо, навпаки, підіймати одне одному настрій, старт ретро-Меркурія буде більш стабільним і приємним.

Намагайтеся більше веселитися і розважатися у цей недільний день, але в звичній і спокійній домашній обстановці. Як обнулити негативну енергію року Дане затемнення відкриє так званий канал скидання. Він буде працювати тільки в тому випадку, якщо ви знайдете час для усамітнення. Перебування Місяця і Сонця в Раку говорить про те, що спілкування з людьми може приносити проблеми. Це означає, що усамітнення піде всім на користь, адже так можна буде мінімізувати ймовірність негараздів в любові і дружбі.

Канал скидання відкриється вже з ранку цього дня, тому дуже важливо з самого початку дня займатися чимось особистим, не вторгаючись в чуже особисте простір і не впускаючи нікого у своє. Це буде неділя, тому більшість людей чекає вихідний день. Найкраще сфокусувати увагу і думки на собі, на своїх переживаннях, проблемах і потребах. Важливо провести цей день так, як зручно і подобається особисто вам. Вона допоможе вам підвищити свою енергетику і очиститися від негативу.

Астрологи не радять у цей день спілкуватися з токсичними людьми, тому що вони можуть заразити вас негативними думками, що посилить ваше положення і погіршить настрій. Також у цей день бажано відпустити образи і навчитися прощати людей. Це, мабуть, найважливіший рада астрологів.

Експерти радять не збирати в собі образ, тому що вони лише закріплюють і підсилюють той негатив, який був отриманий раніше. Дуже сприятливо на обнуленні негативної енергії буде позначатися прибирання в будинку. Не потрібно влаштовувати генеральне прибирання на кілька годин. Достатньо просто навести порядок, а також викинути зайвий мотлох. Саме він містить в собі велику кількість сумнівної та важкої енергії, яка тягне нас і наших близьких до дна.

You cannot copy content of this page