Кінець ретроградності Юпітера: які щасливі зміни очікують нас в кінці 2021 року

18 жовтня Юпітер вийде з ретроградного руху, і ця подія буде значущj. для всіх без винятку. Вплив планети зміниться, і її енергетика дозволить почати те, що було поставлено на паузу.

У жовтні відразу кілька планет виходять з ретроградного руху, і життя починає набирати обертів. Плутон перейшов в прямий рух 6 жовтня, Сатурн – 11 числа, а Меркурій і Юпітер змінюють рух 18 жовтня. Підтримка цих планет буде вельми до речі в кінці року.

Буде легше знаходити корисні зв’язки

Прямий рух Юпітера посилить комунікабельність, що дозволить знаходити потрібних людей, будувати кар’єру, укладати вигідні угоди, а також наймати хороших працівників або влаштовуватися на роботу мрії.

З’явиться можливість розкрити себе

Юпітер має довгостроковий вплив: повільна планета не терпить поспіху, однак допомагає йти до своєї мрії, не звертаючи зі шляху. Після виходу планети з ретроградного руху буде простіше розкривати нові грані таланту, навчатися і використовувати отримання знання на практиці.

Зросте інтуїтивне відчуття

Енергетика Юпітера допомагає творчим особистостям та тим, у кого дар знаходиться в сплячому стані. Після 18 жовтня астрологи рекомендують слухати свій внутрішній голос. Завдяки йому вийде притягувати позитивні події і щасливі зміни, обходячи невдачі стороною.

Знизяться витрати

Юпітер – планета порядку і стабільності, і його вплив допоможе грамотно розпоряджатися фінансами, виключити їх відтік і направляти гроші у вигідні проекти. Легше буде заробляти, і тим, хто не боїться активної роботи, після 18 жовтня буде простіше закласти фундамент майбутніх перемог.