Кінець ретронградного Меркурія 12 липня: 5 знаків Зодіаку, яким пощастить з фінансами

Енергетика Меркурія тісно пов’язана з грошовими каналами, які відкриються для п’яти Знаків Зодіаку вже 12 числа. Астрологи розповіли, що це за Знаки Зодіаку і в чому саме їм має щастити з 12 липня.

Рак

Меркурій знаходиться на даний момент в сузір’ї Рака, тому великий фінансовий успіх чекає представників даного Знака. Астрологи радять витрачати гроші на власне житло, на покупку подарунків близьким людям. Це дуже позитивно позначиться на взаєминах і допоможе Ракам приємно здивувати тих, хто їм дорогий.

Відкритий грошовий канал підкаже шлях вирішення складних ситуацій і проблем. Можливо, варто звернутися за допомогою до колег, начальства, друзів або до родичів. Можна взяти невелику позику, якщо знадобиться допомога. Не варто тільки брати гроші в борг на розваги. Краще, щоб ці гроші пішли на навчання, отримання досвіду, розвиток бізнесу і так далі.

Лев

У Левів 12 липня і в найближчі кілька днів після початку прямого руху Меркурія можливі приємні грошові поповнення. Можливо, хтось із знайомих віддасть борг, про який Леви успішно забули, або ж вдасться істотно досягти успіху в продажах, бізнесі, виручити приємну суму за якусь просту справу.

Левів чекають нові можливості, тому з 12 липня можна міняти роботу, відкривати бізнес, шукати нові джерела доходу. Фінансові потоки будуть дуже потужними і творчими для цих людей. Цілком можливо, що Левам доведеться більше працювати, так що краще користуватися способами відновлення енергетичного балансу і життєвих сил.

Терези

У Терезів з’явиться можливість досягти успіху у фінансовій діяльності будь-якого виду. Головне, з 12 липня не відсиджуватися в зоні комфорту: Меркурій допоможе тільки тим Терезам, які вміють і хочуть рухатися вперед. Це буде ідеальний час для дорогих придбань і нових починань в роботі і бізнесі.

Потужні фінансові творчі потоки допоможуть Терезам завести дуже важливі і корисні знайомства. Нові люди будуть мотивувати, породжувати інтерес на роботі і справах. Для того щоб подвоїти удачу в робочій і фінансовій сфері, Терезам варто дарувати свій час оточуючим.

Стрілець

У Стрільців настає прекрасний час, оскільки Меркурій, який вийшов зі стану ретроградності, знімає заборону на активне пересування. Відрядження можуть принести Стрільцям багато прибутку, прямо і побічно впливаючи на успіх в роботі і бізнесі. В дорозі у цих людей можуть народжуватися нові ідеї. Зміна обстановки дуже добре вплине на творчу складову.

У другій половині липня корисно витрачати гроші на розваги, отримання знань. Також можна купувати і міняти автомобілі, займатися технічним обслуговуванням свого «залізного коня». Особливо важливо це для тих, хто заробляє поїздками – таксистам, далекобійникам, особистим шоферам і так далі.

Риби

Риби – другий представник стихії Води, якому посміхнеться фінансова удача після повернення Меркурія до звичної траєкторії. Планета відкриє грошовий канал для представників будь-яких професій, але найбільше пощастить психологам, аналітикам, лікарям, працівникам відділу по набору персоналу.

Зрозуміло, відкритий фінансовий канал допоможе Рибам в здійсненні покупок. Це ідеальний час для покупки квитків на літак або поїзд. Можна купувати путівки в інші країни, оплачувати подорожі і відпустку. Це ідеальний час для покупки нової техніки, електроніки, гаджетів. Також корисно вкладати гроші в ремонт улюблених речей.