Кішки якого кольору притягують у будинок гроші, щастя і любов

Значення кольору кішки: які вихованці притягують в будинок гроші, щастя і любов.Джерело:

В давнину вважалося, що енергетика кішки здатна перетворити життя господаря. Багато в чому характер цього впливу залежить від кольору вихованця.

Кішка дуже сильно впливає на енергетику будинку. Ця тваринка допомагає посилювати енергетичні потоки в житло, виступаючи в ролі талісмана.

Руда кішка

Руда кішка приносить удачу у фінансовій сфері. Такий колір в багатьох культурах вважався грошовим, тому що дуже схожий на золото. Заведіть руду кішку, якщо ви хочете досягти успіху в справах, в бізнесі, в роботі, отримати підвищення або знайти щастя в новій сфері діяльності.

Читайте також:Те, що ми віддаємо, до нас і повертається! Дуже мудра Притча, обов’язково її прочитайте

Руда кішка є щасливим талісманом, який вбереже вас від непотрібних, грошових витрат. Вона допомагає господареві в навчанні, допомагає стати більш відповідальним і уважним.

Біла або сіра кішка

Тварина з таким кольором допомагає в любові, у взаєминах. З таким вихованцем в родині буде набагато менше сварок, конфліктів, тому що люди будуть частіше йти на примирення.

Сім’ї зі світлими чотириногими набагато міцніші інших. У таких сім’ях більше щирості і добра.

Допомагає така кішка і тим, хто знаходиться в пошуках другої половинки. Кажуть, що якщо запросити додому того, хто вам подобається, то біла кішка допоможе прив’язати цю людину до себе.

Білу або сіру кішку можна подарувати людині, яка вам дорога. Ваші відносини від цього покращаться, зникнуть дисгармонія, непорозуміння й образи.

Читайте також:Календар 2020: вихідні і святкові дні в Україні

Чорна кішка

Це кращий оберіг для дому та сім’ї. Чорні чотириногі оберігають будинок від зла, недобрих намірів, конфліктів, хвороб.

В принципі, це універсальне забарвлення, тому що чорна кішка може впливати позитивно на всі сфери господаря і його домочадців. Це вельми таємнича тваринка, з якою пов’язано безліч прикмет і забобонів.

Така кішка допомагає людям боротися із заздрістю, образами, злістю. Вона нейтралізує будь-які ворожнечі напади, оберігає будинок від нeбeзпeк. Дуже хорошим знаком є ​​візит такої кішки до вас додому. Приютивши її, ви привернете особливу удачу.

Якщо в будинок прийде людина з недобрими намірами, то тварина негативно відреагує на подібного гостя. Якщо чорна кішка відчуває занепокоєння і не знаходить собі місця, значить, скоро може статися щось неприємне.

Читайте також:Дві дуже сильні Молитви на благословення сім’ї. Господи, подаруй Своє благословення нашій сім’ї і бережи її від усякого зла

Триколірна кішка

Це справжнісіньке диво. У давні часи триколірну кішку вважали талісманом, що притягує в дім щастя.

Люди, у яких вдома живуть триколірні кішки, дуже щасливі, навіть якщо самі того не розуміють. Триколірний вихованець дарує величезну удачу будь-кому, хто живе з ним під одним дахом.

Такі люди часто дуже щасливі, тому що мають чітко поставлені цілі і завдання. В Японії триколірні кішки вважаються дуже цінними. Раніше їх за величезні гроші купували мореплавці.

Але запам’ятайте, якщо ви хочете, щоб удача завжди залишалася з вами ніколи не виганяйте прирученого вихованця з дому. Як показує практика, разом з ним із житла піде весь позитив.