fbpx

Кіт із Бучі, якого викрали окупанти, втік від них у Білорусі і знайшов своїх господарів аж у Чехії

Власниця 8-річного кота розповідає, що через вторгнення загарбників чоловік вивіз її і маленького сина до Житомира, а сам мав повернутися по ката, але не встиг, бо у Бучі вже були окупанти. Тоді вони попросили сусідів забрати пухнастика до себе, але й ті не встигли, бо у будинку вже оселилися ворожі солдати.

Окупанти вкрали кота породи мейн-кун та вивезли його до Білорусії, де його знайшли місцеві та повернули власникам завдяки контактам у котячому кулончику.

Про це повідомляє білоруський телеграм-канал Баста з посиланням на слова власниці кота Альони Кукурузки.

Російські загарбники викрали кота Макса породи мейн-кун в одному з будинків у Бучі та разом з іншим награбованим, вивезли його до Білорусі, йдеться у повідомленні.

За словами Кукурузки, їй з маленьким сином через окупацію Бучі довелося тікати закордон, вони зупинилися в Чехії. Місяць тому у вайбері зателефонували з Білорусі та сказали, що знайшли кота, в якого на шиї був кулон із номером телефону власників.

Кіт Макс проїхав понад 300 км від дому та під Гомелем прибився до місцевих. Там волонтери зробили йому новий ветеринарний паспорт та передали через Польщу до його родини в Чехію, повідомляє портал.

You cannot copy content of this page