fbpx

«Ключ удачі» на успіх, благополуччя і виконання задуманого. Ось як це зробити

Секрет успішних і багатих людей криється в умінні використовувати магічні і духовні способи, а також своєчасно діяти і приймати рішення для досягнення поставлених цілей. Напевно вам доводилося спостерігати, як комусь із знайомих несказанно пощастило. Пояснити таке несподіване везіння можна з езотеричної точки зору.

Дуже часто суцільна удача є наслідком ритуалу, який залучає заступництво Фортуни. Ритуал «Ключ удачі» допоможе в здобутті успіху і благополуччя. Але щоб досягти бажаного результату, важливо знати про деякі правила. Джерело

Особливості правильного проведення ритуалу

Ритуали, покликані привернути удачу і з її допомогою досягти успіху і достатку, знаходять найбільшу силу в період зростання Місяця.

Перш, ніж провести ритуал, варто позбутися від внутрішнього негативу.

У момент проведення ритуалу дуже важливо уникати сильних і руйнівних емоцій.

Небезпечно здійснювати обряд, відчуваючи душевне або фізичне нездужання.

Про проведений ритуалі повинні знати тільки ви.

Не варто думати, що після здійснення ритуалу успіх прийде сам. Обряд покликаний посилити результат роботи людини. Якщо людина нічого не робить, то і ефект ритуалу виявиться нульовим. Також даний ритуал заборонено застосовувати регулярно для дрібних цілей.

Розберіться з бажаннями і поставте перед собою масштабну мету: ви завжди зможете розбити намір на кілька дрібних етапів. Багато, знайшовши підтримку один раз, залишаються успішними до кінця життя, інші ж, використовуючи такий спосіб по дрібницях, втрачають набагато більше, ніж знаходять.

Ритуал «Ключ удачі»

Для проведення ритуалу знадобиться будь-який ключ, але бажано використовувати старовинний. Чим старіший предмет, тим сильнішою буде віддача. Якщо ж знайти антикваріат складно, підійде і звичайний ключ від будинку, машини, гаража або дачі.

Невелике уточнення: ключ повинен бути вашим. Також приготуйте червону свічку середнього розміру і каструлю води. Запаліть свічку, а воду доведіть до кипіння. Як тільки вода закипить, киньте в воду ключ і 12 раз прочитайте наступні слова:

«Як замок цим ключиком відмикаю, так і удачу до себе закликаю. Де я, там відтепер і удача моя, і всюди двері відчинені для мене. Сказано зроблено”.

Читайте також: 5 слів, які притягують бідність, невдачі і борги. Перестаньте їх вживати і помітите зміни

Після цього дістаньте ключ, дотримуючись заходів безпеки, покладіть його поруч зі свічкою і дочекайтеся, поки вона догорить. Коли свічка згасне, вилийте воду, а ключ покладіть в схованку на ніч. На ранок він вже буде заряджений на везіння, успіх і благополуччя. Цей чарівний предмет можна буде використовувати в моменти, коли буде потрібна допомога.

Тримаючи в руках ключик, озвучте свої бажання або розкажіть про справу, в якій хотіли б досягти успіху. І … вдарте ключем. Не дивуйтеся, просто вдарте ключем об стіну, підлогу або одвірок, використовуючи фразу: «удача б’є ключем». Також ключ можна брати з собою на важливі заходи в якості амулета.

You cannot copy content of this page