fbpx
Життя

Коханка у його телефоні була записана, як “СТО”

Глянувши на поведінку Ліни збоку, й не подумаєш, що ця жінка не так давно дізналася про зраду чоловіка. У місті вони були добре відомою зразковою парою з дванадцятирічним стажем, тому навіть найретельніша конспірація перспективного бізнесмена не виправдала себе – добрі люди розповіли: гyляє. З молодою. Красивою. Джерело

Перше, що зробила Ліна,– записалася на йогу. Корисно для розвитку внутрішнього спокою і рівноваги. Потім – у тренажерний зал, змінила зачіску і трохи відкоригувала… цінності. Вона не збільшила кількість дзвінків на роботу чи раптових візитів. Не шпигувала між столиками нічних кафе та під входами до мотелів. Але помаленьку, потихеньку дізнавалася про свою суперницю, хто така. Смішно, в телефоні коханого була записана як СТО.

– Хочеш, поїдемо до неї разом? – запропонувала якось подруга.

– Не хочу. Краще на «Буковель». На вихідні, – відказала. Вона й не думала шукати зустрічей із суперницею. Та й суперницею її не вважала. І благовірному теж нічого не казала. Навіть продовжувала з ним коxaтися. Сама, правда, не ініціювала блuзькість, але його пpистpасть ніколи не присікала.

Поїздки на «Буковель» під час вихідних, посиденьки далеко за північ, кілька проігнорованих телефонних дзвінків, різко оновлений гардероб і помітно стрункіше тiло… Роман почав нервувати. Якось навіть прямо запитав:

Читайте також: Коли у неї запамopoчилася голова, Сашко сказав: “Не бійся, це тaблeтки. Пацани в шaмпaнське всім дівчатам кинули, щоб краще розiбpало”

– У тебе хтось є?

Ліна почала все хвацько заперечувати й навіть незграбно спробувала змінити тему.

Роман почав частіше проводити час із дружиною, навіть запропонував змінити авто. Ввечері майже не затримувався, а через місяць Ліна побачила, що в його телефоні видалено загадковий номер СТО. Автомобіль більше не потребує технічного обслуговування

You cannot copy content of this page