fbpx

Кохання чи сценарій: Рожден Анусі здивував загадковим дописом у мережі

Рожден Анусі після завершення проекту “Холостяк 8” вирішив прокоментувати фінал шоу. Однак загадковий допис здивував глядачів і викликав резонанс у мережі.

Довгоочікуваний фінал романтичного проекту “Холостяк” відбувся 25 травня. Співак Рожден Анусі з двох дівчат вибрав одну. І хоч глядачі сподівались, що обраницею знаменитості буде запальна Галина, Холостяк надав перевагу ніжній Іванні.

На таке завершення проекту дівчата відреагували по-різному. Іванна палко цiлyвала Рождена, а норовлива Галина подарувала мовчання та відмовилась обіймати Холостяка. Дівчина зазначила, що учасники шоу не мають щасливих стосунків з обраною пасією, оскільки вибирають не ту. Так Галина натякнула, що Рожден помилився, надавши перевагу Іванні.

Після завершення шоу Рожден Анусі не коментував фінал “Холостяка” на сторінках соцмереж. Однак співак все ж вирішив розмістити загадковий допис, який викликав чимале обговорення в мережі.

Читайте також: Україна побачить рекордне Місячне затемнення

“Шoк! Холостяк знов вибрав за сценарієм”, – написав Рожден Анусі.

Наразі артист не коментує свого загадкового допису, відтак невідомо, чи Рожден засумнівався у правильності свого вибору, чи іронізує.

Шок! Холостяк опять выбрал по сценарию #Rozhden

Допис, поширений ROZHDEN (@rozhdenanusi)

Джерело.

You cannot copy content of this page