Коханий на День народження подарував коробку цукерок, а потім ще й заявив, що це не гірший подарунок ніж він отримав. Вона образилася ще більше і висловила йому, що цей флакон хоча б в три рази більше цукерок коштував. Він мовчки пішов. Повернувся через півгодини, кинув їй ще дві коробки цукерок і сказав, що тепер вони в розрахунку по подарунках

Вчора на роботі моя колега дуже емоційно розповіла історію своєї невдалої любові. Каже, що цілий рік вона зустрічалася з хлопцем. До речі,дівчині 26 років, заміжньою не була, дітей немає. Заробляє, звичайно, не космічні гроші, але на оренду житла, їжу і невеликі радості життя вистачає, так що цілком собі самостійна особа.

Так ось, зустрічалися вони з хлопцем, спочатку, поки відносини були зовсім на ранній стадії, то вони ходили гуляти по вулицях, іноді ходили в кіно, рази 3 за півроку посиділи в кафе (саме кафе, не в ресторані). Так що дівчина наполягає, що ніякої грошової вигоди від хлопця у неї не було, але її це і не турбувало. Зрештою, він їй подобався, подобалося його почуття гумору, подобалося, що можна було просто обговорити, як минув день.

Були моменти, які її бентежили, наприклад, на 8 березня він не подарував їй квітів. Букет правда в підсумку він їй приніс (5 тюльпанів), але вже 9 березня. Він навіть не приховував, що вважає, що квіти – це марна річ, а 8-го числа вони ще й невиправдано дорого коштують. В кафе він теж її так рідко водив, тому що прямо пояснював, що добре і душевно можна посидіти і вдома. А платити за те ж вино націнку 200-300% це нерозумно.

Такі слова її бентежили, але з іншого боку вона визнавала, що в його словах є логіка. Та й відносини, як їй здавалося, у них були серйозні, тому до майбутнього чоловіка варто ставитися лояльно. Зрештою, можна вважати, що це не жадібність, а хазяйновитість.

І ось днями у неї був День народження, святкувати вони вирішили у неї вдома. Колега моя розраховувала на новий телефон, каже, що старий давно вже підглючує, і він про це знав. Нічого шикарного вона не хотіла, чисто поміняти старого китайця на нового.

І ось говорить приходить з красивим подарунковим пакетом. Дістає звідти велику коробку цукерок Рафаелло, дістає листівку і … все. Каже досить чергові слова (щастя і здоров’я). І спокійно йде до столу. Колега розповіла, що спочатку у неї навіть слів не знайшлося. Навіть не відразу розбиратися стала.

За столом ще годину просиділа, поки він не запитав, чого вона з таким виглядом сидить. Ну вона і запитала, а подарунок-то де? Він образився, а потім запитав її, а чому ж її подарунок йому на ДН краще, ніж цей (вона йому флакон туалетної води подарувала). Вона образилася ще більше і висловила йому, що цей флакон хоча б в три рази більше цукерок коштував.

Він встав, мовчки одягнувся і пішов. Повернувся через півгодини, кинув їй ще дві коробки цукерок і сказав, що сподівається, що тепер вони в розрахунку по подарункам. Далі, як ви розумієте був скандал. У процесі вона висловила йому все про його жадібність і обізвала жаднюкою і парнокопитним. Він їй висловив, що ці цукерки були перевіркою і вона її не пройшла. І з такою меркантильною дівчиною, якій потрібні тільки гроші, він не хоче будувати сім’ю. У відповідь отримав, що він параноїк і якби їй були потрібні гроші і подарунки, то рік чекати б вона не стала.

Загалом, розлучилися вони в той же вечір. Кожен залишився при своїй думці. Дівчина приголомшена, каже, що хлопці пішли зовсім божевільні, що їм скрізь ввижаються мисливиці за статком (якого у них і немає).

Фото ілюстративне з вільних джерел