Колір на кожен день: як одягатися, щоб завжди щастило

В астрології вибір відтінків одягу залежить від планет, які сприяють кожному конкретному дню тижня.

Понеділок

Покровителем цього дня виступає Місяць, тож вибір варто зупинити на легких тканинах.

Кольори: сріблястий, молочно-білий, жовтуваті відтінки.

Зрозуміти, що саме одягти можна дивлячись на відтінки Місяця на вечірньому небі. То можуть бути  яскраві жовті або кремові чи червонуваті відтінки.

Вівторок

У вівторок енергетика Марса пробуджує активність. Кольори цього дня: насичено-червоний, пурпурний.

Можна поєднувати також відтінки рожевого, червоного, малинового і навіть коричневого. Незрівнянний зовнішній вигляд налаштує на перемогу як у діловому середовищі, так і в особистому житті. Хто знаходиться в пошуку другої половинки, у вівторок варто одягнутись в яскраву кольорову гаму, щоб привернути любов.

Середа

Меркурій допомагає займатися навчанням та додає сміливості для публічних виступів. Тут підійдуть такі кольори: зелений, жовтий чи сірі відтінки. Вибір кольору залежить від  настрою і бажання: для одних стане ідеальним смарагдовий, а інші віддадуть перевагу кольору морської хвилі.

Четвер

Залучити удачу у четвер можна завдяки енергетиці Юпітера. Вибір відтінків в одязі варто зупинити на: насиченому синьому, індиго, фіолетовому, малиновому. Строгі костюми допоможуть добитися прихильності начальства, а нарядні сукні кольору індиго підкреслять індивідуальність.  Малиновим колір допоможе знайти любов.

П’ятниця

Венера у цей день допоможе помиритися,  залучити фінансову удачу, все залежить від вибору кольору в одязі. Найкращі варіанти: кремовий, рожевий , ніжний блакитний допоможуть при знайомстві з протилежною статтю. Водночас сріблястий дасть можливість зосередитися на грошових справах, а молочний допоможе при вирішенні спірних питань.

 Субота

У суботу кермо правління бере Сатурн. Це планета з дещо важкою енергетикою. Заручитися підтримкою фортуни в цей день допоможуть неяскраві кольори: чорний, сірий, темно-синій. Приглушені кольори  приховають вас від невдач.

 Неділя

Цей день пройде під заступництвом Сонця. Зберегти позитивний настрій і привернути удачу допоможуть яскраві поєднання в одязі. Кольорами цього дня вважаються насичений жовтий, помаранчевий та декілька червоних аксесуарів. Також можна звернути увагу  на золотистий та білий кольори.