fbpx

Кольори осені: які відтінки притягують удачу і допоможуть знайти щастя

Осінь по праву може вважатися найбільш складною порою року. Щоб осінь 2021 року стала для вас вдалою і позитивною, варто звертатися за допомогою до правильних відтінків.

Різні кольори по-різному впливають на енергетику людини. Не варто недооцінювати силу кожного з них, оскільки певні відтінки здатні істотно зміцнити нашу впевненість в собі і залучити удачу в тій чи іншій сфері.

Зелений

Цієї осені у більшості людей буде недостатньо сил і енергії. Зелений відтінок це з легкістю виправить. Якщо вас чекають далекі поїздки, обов’язково вирушайте в дорогу в одязі цього кольору. На робочому місці можна повісити картину із зображеним на ній лісом – це допоможе менше втомлюватися фізично та інтелектуально. Зелений відтінок відмінно поєднується з платиновими прикрасами і мінералами стихії Повітря: аметист і рожевий кварц.

Сірий

Цієї осені планети і зірки будуть позбавляти нас посидючості. Сірий колір робить нас зібраними. Схожий вплив має і чорний відтінок, але його у вашому образі і навколо вас в цілому повинно бути якомога менше, тому що надмірна темрява притягує депресію. Сірий же більш нейтральний і зовсім не пригнічує. Одягайте сірий одяг в ті дні, коли вам потрібно зберігати високий рівень продуктивності.

Жовтий

Жовтий колір уособлює собою радість. Восени 2021 року жовтий стане одним з найважливіших відтінків, який можна використовувати як для створення образу, так і для формування правильної навколишньої атмосфери. Поставте на робочий стіл комп’ютера або на заставку в телефоні жовту картинку, щоб менше сумувати. Одягайте щось жовте, щоб вам і оточуючим вас людям було тепло і легко на душі.

Білий

Білий – колір спілкування. Найкраще переживати труднощі нам допомагають інші люди. Білий одяг допоможе знайти другу половинку, нових друзів і соратників. Це ідеальний відтінок для тих, хто хоче отримати підтримку, побороти самотність і депресивні думки. Білий колір також очищає свідомість від страхів і тривоги, підвищує впевненість у собі.

You cannot copy content of this page