fbpx

Коли Богдан Петрович досяг значних успіхів у бізнесі, то змінився в гіршу сторону. Він знайшов декілька “подружок” для часопроведення, міг підняти руку на дівчат. Діти відвернулись від тата

Не дарма кажуть, що жінка перевіряється в бідності, а чоловік в багатстві. Історія моєї подружки дає багато підстав для роздумів.

Мама і тато Марини з маленького містечка під Києвом, вони навчались в одній школі, але в паралельних класах. Зустрічатись почали ще в 10 класі, а в 11 вирішили, що разом будуть підкорювати Київ.

Вона поступила в театральний, а він вирішив навчатися бізнесу і частково політики. Рік за роком вчились, працювали та жили разом.

В Наталі Олексіївни все легко і добре виходило, вона почала підробляти у своїй професії. А Богдан Петрович мав успіхи на новій роботі після закінчення інституту.

Він зробив їй пропозицію, зіграли скромне весілля, і далі жили разом. В нього почалися проблеми на роботі, тому вся фінансова ситуація лягла на плечі жінки.

Та з часом криза закінчилась. Тьотя Наталя дізналася що носить під серцем дитину, тоді зайшла розмова за розподілення обов’язків.

Вони між собою домовились, що чоловік заробляє гроші, дбає про сім’ю, щоб вони жили в достатку. А вона мала виховувати дітей, готувати, прибирати, повністю на себе взяти хатні обов’язки.

Так і жили. На світ з’явилась Марина, через деякий час ще дві сестрички.

В них була велика сім’я. Коли Богдан Петрович досяг значних успіхів у бізнесі, то змінився в гіршу сторону. Він знайшов декілька “подружок” для часопроведення, міг підняти руку на дівчат.

Він хотів, щоб вони випрошували в нього гроші, і звітували про кожен крок. Наталя Олексіївна не витримала і подала на розлучення, він залишив її без копійки.

Жінка яка майже все своє життя присвятила сім’ї залишилась при своїх інтересах. А він продовжив жити на широку ногу.

Дівчата відвернулись від тата, і самі намагаються пробити собі дорогу в цьому житті.

Автор: Настя

You cannot copy content of this page