fbpx

Коли давно за сорок, ще не пізно розпочати нове життя. Я думала, діти виростуть, вивчаться, створять свої сім’ї і я зможу знов вийти заміж і бути щасливою з чоловіком. На жаль, не все так трапляється, як планується

Син вирішив одружитися і я його підтримала. Мені сподобалась його наречена, а також сім’я, в якій вона виховувалась. Дівчина була останньою дитиною в сім’ї, тому мала доглядати за своєю матір’ю. Молоді вирішили після весілля жити у неї в будинку. Я раділа, що питання житла у мого сина вирішилося.

Коли ми готувалися до весілля, я зустріла Анатолія. Він понад 10 років як вдівець і приїздив у наше місто до друга. Виявилося, що у нього вже є донька майже така за віком, як і моя, тому я була впевнена, що ми з нею знайдемо спільну мову. Анатолій був з іншої країни, тому кликав мене туди, і я погодилася поїхати, як тільки дочка вийде заміж.

Донька у мене була на видані, але за неї я хвилювалася. Я не хотіла, щоб вона вела розгульне життя, тому її контролювала. На той момент їй подобався Олексій і я дала добро на її шлюб. Думала, що в 19 років це не рано.

Ми зіграли два весілля в один рік. Спочатку одружився син, а потім вийшла заміж дочка. Їй я залишила нашу двокімнатну квартиру, а сама поїхала з Анатолієм у його місто. Але я не думала, що мені так важко там буде. З дочкою Анатолія ми полагодили й вона часто до мене приходила за порадою. Здавалося, ось воно – щастя. Але не все так було добре.

Через кілька місяців настала сувора зима. Температура повітря досягала -30 градусів. Анатолій мені купив зимовий одяг, але мені ставало зле кожного разу, як я виходила на вулицю. Від води, яка у них була, у мене розпочалась алергія і я більше не могла там знаходитись. Через короткий час мене забрала сестра додому. Так завершився мій щасливий шлюб. Анатолій за мною не поїхав, адже його дочка там навчалася, а інших родичів у нього не було. Він не хотів її залишати.

Я повернулася у свою квартиру, в якій виростила двох дітей. Тепер живу разом з дочкою та її чоловіком. Іноді почуваю себе зайвою у її сім’ї, але сподіваюсь, коли у неї з’являться діти, я буду гарною бабусею.

You cannot copy content of this page