fbpx

Коли Господь хоче покарати, він здійснює бажання. Бoжеволію, хоча сама у всьому винна

Десь чула, що, коли Господь хоче покарати людину, він здійснює його бажання. Це точно про мене! Протягом двох років найбільшим моїм бажанням було, щоб коханий чоловік, нарешті, прийняв рішення – залишив сім’ю і одружився зі мною. Півроку тому він це зробив.

Я була щаслива! А потім почалося життя, яке занадто відрізнялося від того, що я уявляла всі ці роки. Мій чоловік регулярно дзвонить колишній дружині, ходить туди часто, гуляє з дитиною, водить його по всяких місцях, уроки робить, а додому тільки ночувати приходить. На мене у нього практично не залишається часу, тому що весь тиждень робота і якісь справи, а у вихідні він майже завжди ходить до колишньої сім’ї та дитині.

Коли ми не були одружені, я його і то більше бачила і отримувала уваги. Коли я стала його дорікати, він тільки відповів, що дитину ніколи не кине і перед колишньою дружиною винен, тому буде допомагати. А, коли я влаштувала скaндал, заявив, що я сама хотіла, щоб він на мені одружився, і домоглася свого, так що тепер мені нема на кого ображатися.

Мені здається, що він мене просто розлюбив і взагалі шкодує, що на мені одружився. Я-то думала, що ми будемо жити щасливо, піклуватися один про одного, нpoодимо дитину. Але коли я заговорила про дитину, він сказав, що нема чого поспішати, тому що у нього вже є дитина, яку йому потрібно поставити на ноги і виростити.

Читайте також: Сусіди вважали його бoжевільним. Всі над ним сміялися, і лиш вона вірила

Але я ж теж хочу, щоб у нас була повноцінна сім’я! Я навіть думала зaвaгітніти і йому не говорити, але він про це дуже піклується. І потім я боюся, раптом він повернеться до колишньої дружини, тоді я з дитиною залишуся одна, а як потім жити і на що жити.

Нещодавно я вирішила просто поговорити з тією дружиною, сказати їй, щоб вона не лізла в нашу сім’ю і не заважала жити. Вона відмовилася зі мною розмовляти і взагалі двері перед носом зачинила, а чоловік потім, як дізнався, влаштував скaндал.

Я просто не знаю, що мені робити, тому що так жити просто нестерпно. Я божеволію від ревнощів, коли він туди йде. А ця, його колишня, нахабно дзвонить в будь-який час і просить допомогти то з одним, то з іншим. І чоловік туди мчить на перший поклик. А він каже, що сильно винен перед колишньою сім’єю і повинен нести відповідальність і допомагати їм.

А хто буде за мене нести відповідальність ?! Невже ось так весь час і буде, і я навіть дитину не зможу завести? Нехай я ще поки молода, але це ж швидко проходить, а потім буде пізно. І взагалі, це зовсім не те життя, про яке я мріяла. Чесно сказати, коли ми не були одружені, було набагато краще. Але не розлучатися ж тепер.

Джерело

Позначки:
facebook