Коли Іра остаточно і безповоротно зрозуміла, наскільки вона щаслива в шлюбі, коханий чоловік оголосив їй, що йде від неї до іншої. І познайомив дружину зі своєю подругою

Ірка пішла від чоловіка сама. Не можна сказати, що він був поганою людиною, просто їй здавалося, що вона заслуговує чоловіка цікавішого. Але колишній чоловік вирішив не здаватися і довести коханій, що гідний її. Якби вона знала, чим це для неї обернеться.

Після їхнього розлучення він довго благав її повернутися. Дзвонив їй щодня, пропонував почати все спочатку, посилав квіти і подарунки. Загалом, справляв враження як міг.

Зрештою, моя знайома зрозуміла, що даремно кинула такого чоловіка, і повернулася. Колишній чоловік дійсно став краще. Доглядав, дбав, дарував подарунки без приводу. Моя знайома заново закохалася в свого чоловіка. І ось через півроку, коли вона остаточно і безповоротно зрозуміла, наскільки вона щаслива в шлюбі, коханий чоловік оголосив їй про те, що йде від неї до іншої. І познайомив дружину зі своєю подругою.

Як з’ясувалося, йому зовсім не хотілося повертати дружину, яка його покинула. Він просто хотів помститися їй за своє зачеплене самолюбство, за те, що вона посміла від нього піти. А сам в цей час налагоджував особисте життя з новою жінкою.

Уявляєте, як вона себе почувала? Гаразд хоч одружені вони були не дуже довго і дітей ще не було.

Фото ілюстративне з вільних джерел