Коли коти повідомляють про негативну eнeргію в будинку – 8 ознак

Коти – найзагадковіші істоти на планеті, що володіють найсильнішою eнeргетикою, яка огортає своєю силою не тільки господарів, а й місце, де вони живуть. І за цю унікальну особливість наші предки дуже шанували котів.

Всі знають перекази про котів Єгипту і Таїланду, які охороняли цілі храми, і якщо туди заходила людина зі злим помислом, кішки відразу відчували негативну eнeргетику і ніхто потім не міг врятувати нещасного від люті вусатих охоронців.

За багато століть кішки і коти аж ніяк не розгубили своєї здатності охороняти житло від різної нечисті. І якщо собака прив’язана до людини, коти прив’язані до місця, яке вони вважають по праву своїм, тому й охороняють його до кінця своїх днів.

Вважається, що коти, що живуть в будинку, ніколи нічого не роблять просто так. Кожна їх дія, навіть не найприємніша, відбувається за лише їм відомих причин і з певною метою. Найчастіше їх незвичайна поведінка вказує на присутність в будинку нeчиcтої cили. Є кілька варіантів поведінки кішок, які можуть достовірно про це свідчити.

Довго вдивляється в одну точку.

Починає обходити певне місце.

Може почати шипіти на господаря, чого не робила до цього (занесли погану eнeргетику). В цьому випадку необхідно якомога швидше прийняти душ, випрати одяг, в якому зайшли в будинок і звернути увагу на те, чи не принесли в будинок позичені речі або подарунок. Можливо, саме вони і просякнуті негативною eнeргетикою «доброзичливця».

Кішка може несподівано відмовитися від їжі або улюблених ігор з господарем. При цьому необхідно переглянути речі, занесені в цей день в будинок. Можливо, саме на них і присутній eнeргетика людей з поганим оком.

Іноді трапляється, що кішка несподівано і непомітно для господарів залишає будинок.

У таких випадках вона або забирає всю негативну eнeргію на себе, несучи якнайдалі від місця проживання або eнeргетика, що потрапила в будинок настільки сильна, що кішці не під силу впоратися з цим завданням і їй доводиться поступитися місцем.

У будь-якому випадку, необхідно після відходу кішки з дому, провести eнeргетичну чистку будинку за допомогою фахівців.

Бувають випадки, що кішка сама знаходить собі нове житло. Вона проситься в будинок або прямо на порозі або ж перебуваючи на вулиці. Такий маневр кішок теж відбувається не просто так.

Можливо, в цей момент комусь з членів цієї сім’ї загрожувала серйозна небезпека, а, можливо, домочадцям просто потрібні були серйозні зміни в житті і, завдяки кішці «Приблуді» в цьому будинку перезапускается eнeргетика.

Коти, що живуть з самотніми жінками, здатні як лакмусові папірці, тестувати женихів. Вони здатні безпомилково допомогти своїй господині зробити правильний вибір. Невідповідного нареченого вони точно не пустять навіть на поріг.

Читайте також: Навечір’я Хрещення: що можна і не можна робити 18 січня

Кидаючись на нього, вони вказують, що eнeргетично чоловік не підходить. А ось мугикаючи і тручись об ноги потенційного жениха, кіт повністю схвалює вибір своєї господині.

Хороший знак якщо кіт спить поруч з господарем – сон буде міцним і спокійним, а крім цього, з огляду на те, що коти ще є і лікарями, нормалізація кpoв’яного тиску уві сні господареві кішки точно гарантована.