Коли мій 30-річний син привів свою дівчину на оглядини, як в нас кажуть, ми з чоловіком не були в захваті. Руслана, мало того, що на два роки старша за нашого Дмитра, в неї ще й двійко дітей за плечима, і що для мене дуже дивно, вони від різних батьків. Я розумію, що Руслана просто спіймала хорошу рибину для себе, але мені жаль сина. Не такої невістки я хотіла, ой не такої

Коли мій 30-річний син привів свою дівчину на оглядини, як в нас кажуть, ми з чоловіком не були в захваті. Руслана, мало того, що на два роки старша за нашого Дмитра, в неї ще й двійко дітей за плечима, і великі борги, як потім виявилося…

У її дітей різні батьки, що мене одразу найбільше злякало. Звичайно, я не можу зразу ж так сказати, що вона погана, бо чужа сім’я темний ліс, але все ж, це, як на мене, ненормально…

Наш син чудовий бізнесмен, свій бізнес він розпочав з тепер уже, колишньою дівчиною. Вони розбіглися, але залишилися хорошими партнерами по роботі. У сина зовсім немає проблем з фінансами. Він чудово стоїть на ногах.

Я навіть кілька разів попереджала його, щоб він трохи пригальмував. Він любить жити на широку ногу. Все він повинен мати найкраще і найдорожче. Квартира та її обладнання, автомобіль, одяг, відпочинок та захоплення. Я тішусь ним, але мене лякає думка, що він занадто зациклився на грошах.

Руслані вже 32роки. Як тільки вони познайомилися, вона тут же переїхала жити в квартиру Дмитра. Її старший син вже ходить до школи, менша в саду, але Руслана й не думає виходити на роботу.

Наш син стверджує, що вона дуже талановита в живописі, і тому, як кажуть, він дав їй простір для розвитку. Сам він запропонував їй бути домогосподаркою і відшліфувати свій талант. Дмитро купив їй машину, обладнав повний гардероб, заплатив за косметичні коригування в пластичній клініці, заплатив за відпочинок у спа-центрі, оплатив всі її борги і т. д.

Я не хочу вмішуватись в їх сім’ю, але не можу. В першу чергу я бачу проблему з її дітьми. Я ніколи не чула, щоб вони питали, дякували, вітались чи щось подібне. Щоразу, коли вони приходять до нас, це схоже на салют, і мама ніколи їм нічого не скаже.

Дмитро часто просить пригледіти їх, щоб вони мали більше часу для себе, але я відмовляюсь. Вони схожі на маленьких диких звірів, їх потрібно правильно виховувати, у них взагалі немає порядку, вони грубіяни, вони не бачать власних бабусь, і їхня мати, мабуть, просто закриває на це очі.

Я розумію, що Руслана просто спіймала хорошу рибину для себе, але мені жаль сина. Не такої невістки я хотіла, ой не такої…

Дуже надіюсь, що син таки зрозуміє, що їхні відносини це помилка.

Фото ілюстративне – przeglad.olkuski

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook