Коли моя єдина дочка повідомила, що скоро я стану бабусею, я була на сьомому небі від щастя. Вони з Максимом довгий час намагалися стати батьками, але їм все не вдавалося. І ось тепер, коли обом вже за тридцять п’ять, сталося маленьке диво. В нашому містечку не вщухають плітки, але це не найбільша моя проблема на даний час

Коли моя єдина дочка повідомила, що скоро я стану бабусею, я була на сьомому небі від щастя. Вони з Максимом довгий час намагалися стати батьками, але їм все не вдавалося.

І ось тепер, коли обом вже за тридцять п’ять, сталося маленьке диво. Моя Надійка справді завагітніла природним шляхом і повинна народити дитину за місяць, хоча по нашому маленькому містечку вже пішли слухи, що без втручання їм би нічого не вийшло, але то вже зовсім інша історія. Я така щаслива, що не зважаю на ці плітки.

Вся вагітність пройшла чудово. Ми знаємо, що це буде дівчинка, тому я не можу дочекатися першої онучки. Але Надя мене почала дивувати.

Звичайно, вона мала достатньо часу на інтернет, щоб підготуватися до материнства, і ось тепер я зрозуміла, що вона не буде прививати свою дитинку. Я все ще сподіваюся, що після пологів вона передумає і врешті-решт буде вакцинувати онучку, але поки що вона налаштована негативно…

Так, у мене була всього одна дитина, і я вже не молода, але як не крути, я при здоровому глузді. Як мене, так і свою дитину я повністю вакцинувала, і жодного разу про це не пожаліла.

Я ще б зрозуміла, якби Надійка справді розумно аргументувала свій вибір, але ж ні, вона просто каже, що це її право.

Онучки ще немає на світі, але моя дочка вже говорить про те, що все це робити шкідливо, є багато побічних ефектів, що вона легко їх купить, якщо треба буде справка в садочок чи в школу. Чесно, для мене така дивна її думка.

Так, можливо, як любить казати моя Надійка, я вже стара і нічого в житті не розумію, але є такі люди, як педіатри, яких можна обрати по рекомендаціях. Перед процедурою дитину добре обстежують, роблять необхідні аналізи, і якщо немає жодних перешкод, роблять свою справу. Тим більше можна обрати між тою, що дають в поліклініці – безкоштовною, або ж купити. Це вже самі батьки для себе обирають.

Так, це її дитина, її право, але вислухати думку матері, на цю тему, я вважаю, потрібно, бо справді тема дуже важлива. Я намагаюся пояснити їй, що мова не про закон, а про безпеку власної дитини.

Хоча часи змінюються, основні щеплення, безумовно, мають бути. Особисто я ніколи не стикалася з побічними ефектами щеплень, як і моя дочка. Я теж можу зрозуміти що, можливо, батьки дійсно мають право не робити це дитині, але це, мабуть, випливає з якоїсь реальної інформації, а не прочитаної історії в інтернеті, в якій можуть написати всяке різне, і не відомо, чи це все правда, чи ні.

Я вважаю, що правильно обраний педіатр, це найважливіше в цій ситуації. Лише після огляду і остаточно прийнятого лікарем рішення, мама має вирішити, робити чи ні. Я не маю нічого проти її власного рішення, але я відчуваю, що моя дочка робить це лише для того, щоб не йти з натовпом, не бути, як всі…

Я все ще трохи надіюсь на свого зятя, який може хоча б змусити дружину задуматися над усім цим, але я не дуже вірю в позитивний результат.

Порадьте, як переконати свою дочку у протилежному? Для мне це справді дуже важливо, адже це здоров’я моєї онучки.

Фото ілюстративне – superbiz

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook