Коли мої сини будуть одружуватися, я вчеплюся в фату нареченої і надійно упрусь в косяк. І замучаться мене віддирати всі гості, реєстратор і наречений. Або не так. Оплачу молодим весілля, медовий місяць в Домінікані, подарую квартиру, а на свято не прийду – навіщо людям настрій псувати?

А ще краще за кордон жити переїду. Щоб зайвий раз на внука при живій невістці не зазіхати. Раптом не стримаюся – поради з мене попруть, досвід всякий безглуздий. Раптом я не така мудра, яку з себе вдаю, і захочеться мені і на старості років сім’ю мати?

У мене двоє синів, і я абсолютно не розумію молодих дружин і матерів, які клянуть своїх свекрух ще до весілля, розповідають в постах і коментарях історії одна страшніша за іншу, і радісно діляться рецептами із серії «Позбутися від свекрухи за п’ять днів. Надійно. З гарантією 10 років ».

А що? Подібна реклама на асфальті навколо РАЦСів дуже навіть зайде. До речі, я навіть знаю одну таку страшилку. Невістка через брак свого житла переїхала жити до чоловіка. І свекруха, зараза така, бурчала, що молода дружина посуд за собою не миє. Ні, ну серйозно – свекруха ж все одно не працює, що їй зайву тарілку помити складно?

Або ще гірше. Сидить собі невістка на кухні, яблуко їсть, книжку читає, а свекруха саме в цей момент підлогу на кухні миє. Повзає під ногами, не інакше на совість тисне, але ж? Але ж що коштувало трішки почекати, поки вони з її сином гуляти підуть. Ось і жила бідна невістка як не вдома – чесне слово. Змусила, на щастя, чоловіка на додаткову роботу вийти, квартиру орендувати, щоб спокійно на своїй кухні посуд не мити. І чоловікові з матір’ю спілкуватися заборонила. Чому ця токсична жінка його навчити може? Тільки отрутою на бідну невістку плювати.

Правда, знаю я й іншу історію. Не таку захоплюючу. Теща зі свекрухою влітку на одній дачі відпочивають, всі свята разом відзначають, внучку спільну разом дітям своїм виховувати допомагають. Невістка сама наполягає, щоб свекруха з ними відпочивати на море їздила. Туга, одним словом. І ніхто ніякі квартири не орендує, хоч і тісно їм усім в двушці-хрущівці. Тісно, ​​але чомусь добре. Так добре, що аж противно.

А ви чули про такі історії усілякі чи, можливо, навіть зіштовхувалися?

Фото ілюстративне спеціально для Особлива