fbpx

Коли минуло три години, я почала дзвонити Оксані, але її телефон не відповідав, до вечора вона так і не з’явилася і дітей так і не забрала. Я хвилювалась, а от чоловік якось на диво спокійно поводився: у нього сестра зникла, а він навіть пальцем не поворухнув, щоб щось зробити і зрозуміти, де вона

Я на лікарняному другий тиждень. Геть погано себе почуваю, тиск пригає. Тиждень у лікарні пробула, тепер вдома, але продовжую проходити обстеження. Мені всього лише тридцять, а тут таке зі здоров’ям. Сама взагалі боюсь виходити кудись, в квартирі за стіни тримаюсь весь час, боюсь впасти.

А зранку чоловікова сестра дзвонить у двері і така “поседь годинку з дітьми, терміново на роботу викликали. Нехай вони в іншій кімнаті будуть, мультики подивляться. Заважати тобі не будуть.”

У Оксани хлопчик і дівчинка 6 і 7 років. Діти дві години просиділи в кімнаті в телефонах, а потім то чаю, то ще щось.

Коли минуло три години, я почала дзвонити Оксані, але її телефон не відповідав, до вечора вона так і не з’явилася і дітей так і не забрала. Я хвилювалась, а от чоловік якось на диво спокійно поводився: у нього сестра зникла, а він навіть пальцем не поворухнув, щоб щось зробити і зрозуміти, де вона.

Тоді я зателефонувала Оксані на роботу, в кав’ярню де вона працювала офіціанткою. І виявилось, що від сьогодні вона у відпустці на тиждень і на роботі не було її.

І лише тоді, коли я від хвилювання почала кричати і сваритися з чоловіком, він зізнався, що його сестра на три дні поїхала десь за місто відпочити зі своїм новим кавалером. А мені довелось збрехати, інакше б я не погодилася з дітьми побути.

І дійсно, їхня мама своє життя влаштовувати поїхала, бабуся – навідріз відмовилася з онуками сидіти, бо у неї справи, а мені більше усіх потрібно? І нікого навіть не хвилює, що я погано себе почуваю.

Того ж вечора я зібрала речі і поїхала до своєї мами, сказала чоловіку, щоб іншу няньку шукав, раз не хоче племінників відвезти до своєї мами, а мені потрібен спокій і відпочинок. Раз вони за моєю спиною домовлялися, то без мене нехай і вирішують цю проблему.

Словом, ми розсварилися, вже тиждень не спілкуємось. Я починаю думати, невже це кінець нашого шлюбу?

You cannot copy content of this page