Коли не можна дивитися в дзеркало: 5 заборон, які допоможуть уникнути біди

З давніх часів люди надавали особливого значення дзеркалам, сприймаючи їх як портал в пoтoйбiчний світ. Згодом цей предмет став використовуватися виключно в побутових цілях, але багато і раніше продовжують ставитися до нього з обережністю.

Ще наші предки сприймали дзеркала як мicтичний об’єкт. З цим предметом пов’язана величезна кількість прикмет і забобонів, які залишаються актуальними навіть в сучасному світі. Більшість з них говорить, що дзеркала відокремлюють живих людей від задзеркального світу, в якому діють зовсім інші закони.

Багато людей як і раніше бояться стикатися з дзеркалами через стpaх опинитися в іншій реальності. Вважається, що дивитися на своє відображення потрібно виключно в гарному настрої, і робити це бажано навіть в певний час доби. Таким чином ви зможете уникнути неприємностей.

Заборона перша
Згідно з повір’ям, дзеркала є провідниками між минулим, сьогоденням і майбутнім. Вони здатні зчитувати будь-які емоції людини і відправляти певні імпульси в паралельні світи. Дивлячись на своє відображення, ви повинні відчувати виключно позитивні емоції, а ось заливатися сльозами перед дзеркалом заборонено.

Смуток, який ви відчуваєте в цей момент, обов’язково повернеться до вас в майбутньому. У сучасному світі багато людей як і раніше бояться плакати перед дзеркалом. Вважається, що це може призвести до таких наслідків:

Виникнуть серйозні проблеми на роботі. Конфлікти з колегами і начальством будуть з’являтися набагато частіше.

Ви ризикуєте відштовхнути від себе любовну удачу, через що самотність буде переслідувати вас.

Можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Поганий настрій і апатія стануть вашими постійними супутниками.

Представниці прекрасної статі ризикують втратити душевну і фізичну красу. Чоловіки будуть звертати на вас увагу значно рідше.

Якщо ви продовжуєте плакати перед дзеркалом протягом декількох хвилин, ви ризикуєте привернути біду.

Іноді стримувати емоції занадто складно, і часом людина може розплакатися навіть дивлячись на своє відображення. Не варто відразу ж думати про погане. Замість цього зробите необхідні заходи, які допоможуть вам позбавитися від неприємностей в майбутньому.

Заборона друга
Часом вночі можуть відбуватися незрозумілі речі, і в цьому можуть бути задіяні будь-які речі у вашому домі. Вважається, що саме в темний час доби мешканці задзеркалля, в тому числі і злi дyxи, здатні проникнути в світ живих людей. Найбільш небезпечний проміжок часу триває від півночі до третьої години ночі. Згідно з повір’ям, саме в цей період в дзеркалі можна побачити не тільки дyxів, а й самого дuявола, який може забрати енергію людини або його дyшу. Однак доказів цього немає.

Вважається, що розпізнати в дзеркалі нeчистy сuлy не складно. Якщо раптом у вас виникла необхідність подивитися на своє відображення в нічний час доби, робіть це вкрай акуратно. Помітивши в дзеркалі розпливчасту фігуру, відразу ж відійдіть про нього.

Заборона третя
Як ви вже зрозуміли, дзеркало – це ворота в пoтoйбiчний світ, який найчастіше закритий. Однак варто лише розбити дзеркало, і ви ризикуєте випустити мешканців задзеркалля, а разом з ними і злuх дyxів.

Дзеркала мають здатність вбирати і накопичувати енергію протягом довгого часу. Якщо на дзеркальній поверхні з’являться тріщини, це може стати причиною звільнення величезної кількості енергії. Такий енергетичний потік може кардинально змінити долю людини.

Існує безліч прикмет, пов’язаних з розбитим дзеркалом. Згідно з одною з них, подібне явище обіцяє сім років невдач для всієї родини. Інші говорять про те, що незабаром людина, яка подивилися в розбите дзеркало, чекають фінансові труднощі. Якщо вірити іншим прикметам, це знак про майбутню хворобу. Однак не потрібно кидатися в паніку. Позбувшись від зіпсованого предмета, ви зможете уникнути будь-яких бід і неприємностей.

Заборона четверта

Існує думка, що двом людям заборонено дивитися в одне і те ж дзеркало. Вважається, що в даному випадку одна людина здатна забрати удачу або ж, навпаки, віддати свої біди іншій людині.

Досить часто подруги, не замислюючись про наслідки, наводять красу перед одним дзеркалом. Робити це категорично заборонено. Таким чином одна з подруг може забрати красу і щастя іншої. За однією з прикмет, якщо дві молоді дівчини разом дивляться в дзеркало, незабаром вони полюблять одного і того ж хлопця і стануть суперницями.

Якщо ви випадково опинилися перед одним дзеркалом з іншою людиною, подуйе на нього. В цьому випадку ви зможете позбутися від енергетики іншої людини і, можливо, уникнете згубних наслідків в майбутньому.

Заборона п’ята
Дана заборона в першу чергу стосується представниць прекрасної статі, які задивляються на своє відображення і занадто довго милуються своєю красою, не здогадуючись, якими наслідками це може обернутися. Насправді ця заборона не несе містичного характеру.

Згідно зі спостереженнями біоенергетиків, люди, які занадто довго дивилися на своє відображення, вже скоро починали відчувати втому. З’ясувалося, що дзеркала є енергетичними вaмпiрами. За допомогою відображення вони здатні забирати енергію людини, через що згодом вoнa починає відчувати втому, поганий настрій і низьку працездатність.

Також доведено, що любителі покрасуватися перед дзеркалом старіють набагато швидше. Віддаючи свою життєву енергію, людина позбавляється природної краси, молодості і сил, що вже незабаром позначиться на її зовнішньому вигляді.

Джерело.