fbpx

Коли жінка прийшла на роботу, то дізналася що її звільнено. Тоді вона зрозуміла, всю ціну кохання Дмитра. Дуже зраділа, що нічого не розповіла Русланові, не встигла і оком моргнути. Вона хотіла все чесно розповісти та розлучитися з ним.

Христина одружилася у 16 років, одразу після випускного у школі. А побачила вона Руслана на дні народження своєї близької подруги Лілі. Дівчина не наважувалася сама підійти та познайомитись з хлопцем, адже він був від неї старший аж на цілих сім років.

Та пізніше, вони знову зустрілися у кафе разом зі спільними знайомими, і як виявилось,  у Руслана теж була симпатія до Христини.

На той час дівчині всього було 15 років, тож її батьки були категорично проти того, щоб дівчина взагалі з кимось зустрічалася.

Та хлопець прийшов додому до Христини, справив таке хороше враження на батьків, що вони змінили свою думку. Весілля не гуляли велике, так тільки самі близькі зібралися в кафе на вечерю. А невдовзі у молодого подружжя появився первісток.

Руслан дуже любив сина, та старався у всьому Христині допомагати. І все було б чудово, якби не те, що чоловік втратив роботу, пішло велике скорочення і він попав під нього. В сім’ї зовсім не стало грошей, а невдовзі сина потрібно було збирати до першого класу. Христина дуже переживала, де взяти гроші, і постійно про це нагадувала Руслану.

Його це дуже дратувало, адже так виглядало по її словам, що тільки вона думала, а він ні, де взяти гроші.
Та невдовзі удача посміхнулася чоловікові, і його один знайомий запропонував йому роботу. Там небагато платили, але регулярно. Та все одно грошей не вистачало.

І Христина почала сама шукати роботу, незважаючи на те що чоловік був проти. Руслан говорив: ” Та куди ти? А хто буде хатою, господаркою та сином займатися?”

Та Христина відповідала: ” Без грошей і так нічим не можна зайнятись”.

Майже два місяці пошуки роботи, жінці все ж пощастило і вона влаштувалася на одну фірму. Там вона себе зарекомендувала з кращої сторони.

Керівника фірми на той час не було, він поїхав у відрядження. А коли приїхав, то звісно захотів особисто зустрітися з новою співробітницею та познайомитись, щоб дізнатися про рівень її кваліфікації та досвіду. Але коли Христина зайшла до кабінету Дмитра, то чоловік і забув, що мав її питати. Одразу закохався, і Христина теж не розуміла, що з нею відбувається, аж мурашки по шкірі пробігли.

Між ними з’явилися справжні почуття. Не могли опиратися їм і почали таємно зустрічатися. Обоє були одружені, розуміли що спільного майбутнього не мають, але одне без одного вже себе не представляють.

Через деякий час жінка дізналася що знову знаходиться при надії. Христина вже представляла, як повідомить цю радісну новину Дмитрові, і який чоловік буде радий. Жінка навіть і думки такої не мала, що її коханий чоловік не зрадіє тому, що вона йому подарує немовля. І справді Дмитро почувши цю новину, одразу пішов, нічого не сказавши.

А наступного дня, коли жінка прийшла на роботу, то дізналася що її звільнено. Тоді вона зрозуміла, всю ціну кохання Дмитра.

І дуже зраділа тому, що нічого не розповіла Русланові, не встигла. Адже вона хотіла все чесно розповісти та розлучитися з ним. А тепер рада що цього не зробила.

Вже пройшло майже 25 років, як вони щасливо живуть та виховують двох синів. Руслан однаково ставиться до кожного, адже й не здогадується, що один з них не є його.

Христину звісно хвилює совість, але жінка старається не хвилюватися, адже вже дуже скоро у їхній сім’ї появиться ще красуня донечка.

Дорогі читачки як вам така історія? Ви підтримуєте Христину чи може їй все ж треба було признатися чоловікові та розповісти правду за сина? Дуже цікава ваша думка, пишіть у коментарях.

Автор: Віра Лісова. Передрук забороняємо.

You cannot copy content of this page