Колишній однокурсник путіна дав прогноз, що чекає на РФ у разі застосування ядерної зброї

У разі застосування росією ядерної зброї Сполучені Штати Америки завдадуть кремлю авіаудару. Крім того, США розглядатимуть як напад на НАТО застосування хімічної зброї проти України.

При цьому, якби адміністрація президента США Джо Байдена свого часу зробила таку ж однозначну заяву щодо нападу на Україну, ситуація була б менш трагічною.

Про це в інтерв’ю Олесі Бацман розповів ексрозвідник КДБ, колишній однокурсник президента Путіна Юрій Швець.

За словами Швеця, якщо путін віддасть наказ про застосування ядерної зброї, це можна буде розглядати як наказ на його ж особисту ліквідацію. Також він наголосив, що у США готові рішуче відповісти на застосування росією ядерної зброї.

“На рахунок хімічної зброї меседж був абсолютно ясний: якщо ви застосовуєте її проти України, ми вважаємо, що ви застосували її проти НАТО, і тоді – все. Я розмовляю з людьми, які стосуються військових та інших політичних справ. Я у них питаю: як ви вважаєте, якщо він застосує, скажімо, в Україні тактичну ядерну зброю, що буде? Вони кажуть: ми його розбомбимо, просто закидаємо бомбами. Ось така була однозначна відповідь”, – розповів Швець.

Фото ілюстративне з вільних джерел