Копійчаний засіб, який просто виштовхне бруд з ваших килимів. 20 хвилин і вони як нові

Приготуйте суміш, яка буквально виштовхує забруднення з ворсу. Ніяких хімічних складових, тільки те, що є в кухонній шафці кожної господині. Змішайте кілька базових продуктів, нанесіть, почекайте 20 хвилин і пропилососьте поверхню. Застосовуйте під час генерального прибирання і не турбуйтеся про забрудненнях ще цілий місяць.

3 способи очистити килим

Говорити, що один з них менш ефективний, а інший вражає результатами було б помилкою. Ви можете випробувати кожен по черзі і вибрати той, який підходить вам по всім параметрам: колір килима, тип забруднення, очікуваний результат.

Сіль і сода
Необхідно почистити сумішшю звичайної солі та соди забруднену ділянку (пляма). Зачекайте 20 хвилин і просто пропилососьте. Це відмінний засіб в боротьбі з невеликими жирними плямами. Його вибирають через ефективність та безпеку.

Оцет
Розведіть 20 мл столового оцту в 1 л води. Змочіть в розчині чисту ганчірку і протріть нею килим. Почекайте 20 хвилин, а після протріть килим вже сухою ганчіркою. Потім пропилососьте. Так ви зможете надати килиму первісний вигляд.

Чайна заварка
Темні килими теж потрібно чистити. Але світлі засоби залишають на такому покритті плями. Саме тому варто використовувати чайну заварку. Заваріть чай. Процідіть її. Розсипте заварку на брудну ділянці килима. Зачекайте, поки вона повністю висохне, а потім зберіть пилососом.

Читайте також: Ці 12 хитрощів з бальзамом “Зірочка” має знати кожна жінка. Я про половину з них і не підозрювала

Радимо вам відмовитися від використання жорстких щіток. Вони не тільки шкодять структурі ворсу, але і затирають плями замість того, щоб видаляти їх. Кожен раз, коли ви чистите, використовуйте щітку з м’якою щетиною і проводьте тільки у напрямку ворсу.

Як бачите, чистка може бути не хімічною, дешевою, простою, а результат – гідним захоплення. Все необхідне лежить в найближчій шафці. Випробуйте ці методи вже під час наступного прибирання.