Коридор затемнень в травні-червні: що потрібно зробити в цей час, щоб змінити життя на краще

В кінці травня і початку червня нас чекає коридор затемнень – досить небезпечний і непередбачуваний період. Виявляється, в ці кілька тижнів багатьом з нас вдасться змінити життя на краще. Дотримуйтесь порад астрологів, щоб досягти успіху в справах, любові та інших сферах.

Всього затемнень у 2021 році буде чотири, але два з них будуть з’єднані так званим коридором. Цей період між ними буде дуже важливим з кармічної і енергетичної точки зору.

Що таке коридор затемнень

Це період між затемненням Місяця і Сонця. У 2021 році два максимально близьких один до одного затемнення відбудуться 26 травня і 10 червня. Точніше, небезпечне і непередбачуване повне Місячне затемнення 26 травня вже сталося. Тепер черга за сонячним затемненням 10 червня в Близнюках.

Дуже важливо пам’ятати, що місячне затемнення було повним, а сонячне буде кільцеподібним, тобто, Місяць опиниться всередині Сонця. З астрологічної точки зору це має визначальне значення. Це означає, що 10 червня всі пережиті проблеми можуть обернутися для нас чимось корисним. Щоб це сталося, необхідно слідувати порадам астрологів.

Що потрібно зробити з 26 травня по 10 червня

По-перше, необхідно якомога частіше допомагати близьким людям і всім, хто прийде до вас за підтримкою. Даний коридор затемнень буде мати величезне кармічне значення, тому чим більше ви будете творити добра, тим краще буде для вас.

Коридор затемнень пройде під впливом ретроградного Меркурія, який знаходиться в тому ж Знаку, що і Сонце з Місяцем 10 числа – в Близнюках. Це означає, що проблеми на початку літа будуть тісно пов’язані з такими сферами життя, як подорожі, робота, фінанси і спілкування.

Всі події, які відбуватимуться до 10 червня, не будуть випадковістю. Це наслідки прийнятих раніше рішень, допущених раніше помилок. Дані події допоможуть зрозуміти, що ви зробили не так, а найголовніше – як це можна виправити. Доля сама покаже вам шлях до виправлення допущених помилок і до зміни життя на краще.

Постарайтеся відкласти будь-які ініціативи. Всі ідеї, які прийдуть вам в голову, фіксуйте в пам’яті, але приступайте до їх реалізації тільки після 10 червня. Під час коридору затемнень можна зайнятися плануванням, але витрачати багато сил на реалізацію задуманого категорично заборонено.

Не довіряйте інтуїції. Поточний коридор затемнень зачіпає вищі здібності людини. Шосте чуття буде ослаблено і може брехати нам, збивати з істинного шляху. Не довіряйте йому, якщо хочете позитивних змін в житті.

Даний коридор затемнень буде періодом невизначеності. Не чекайте від людей правильних дій, передбачуваності. Вони можуть бути в один день егоїстами, а в інший стати альтруїстами, витрачаючи час і гроші на оточуючих.

Слідкуйте за словами, тому що одне необдумане слово може стати причиною великої сварки вдома або на роботі. Не кажіть ні про кого погано, не розпускайте чутки і не гарячкуйте. Перемогти гнів можна за допомогою фізичних вправ, своєчасного відпочинку і легкої зміни обстановки.

Також астрологи відзначають високу ймовірність того, що у ваше життя повернуться старі знайомі. Наприклад, колишня друга половинка може запропонувати возз’єднатися, старі друзі можуть написати в соціальних мережах або зателефонувати з пропозицією побачитися. Очевидної і вірної відповіді на питання, що варто в такому випадку робити, немає. Рішення приймати тільки вам. Минуле не завжди має залишатися в минулому. Воно може змінити ваше сьогодення і майбутнє.