fbpx

Коридор затемнень з 19 листопада по 4 грудня: чим небезпечний цей період і як себе захистити від проблем на наступні 10 років

Коридор затемнень провокує агресію і водночас боляче «ранить» тих, хто ігнорує сигнали з космосу, вважають експерти з зірок. Вони радять утриматися від брехні, образ та помсти – причому навіть найнебезпечнішому ворогові.

Листопад 2021 року ознаменується дивовижним астрологічним явищем – коридором затемнень. Цей період із тривогою в серці очікує чи не кожен аматор науки про вплив зірок та планет на долі людей. Наслідки нинішнього коридору затемнень дуже боляче вдарять по і без того нестабільному емоційному стану.

Часткове місячне затемнення та повний Місяць мешканці Землі зможуть спостерігати 19 листопада. 4 грудня відбудеться повне затемнення Сонця. У дні між астрономічними подіями зазвичай відбуваються найважливіші події, що перевертають життя людей. Перестановки та різкі переходи з одного стану до іншого трапляються як на глобальному, так і на індивідуальному рівні.

Місяць увійде у тінь Землі частково. Тривалість явища становитиме 198 хвилин. Його побачать в Азії, Австралії, Південній та Північній Америці та Індонезії.

Під час затемнення Місяць забарвиться у багряно-червоний колір, через що астрологи вже охрестили його «кривавим». Страхітливий символ обіцяє голод, катаклізми та поневіряння. Між затемненнями люди стають крикливими, дратівливими. У такі моменти варто тримати себе в руках і не піддаватися паніці, інакше земляни почнуть множити страх.

Природа тим часом відреагує на послання з космосу інакше. Деякі види тварин підуть у сплячку або затаїться в норах і дрімучих лісах. Хижаки почнуть проявляти небувалу активність.

У період коридору затемнень дуже важливо налаштувати себе на позитивний лад. Зрештою, це тимчасові явища, і вони не позначаться на подальшому житті конкретної людини, якщо вона поводитиметься спокійно. Щоб уникнути проблем у найближчі десять років, не варто ухвалювати рішень, які повернуться бумерангом.

You cannot copy content of this page