Коридор затемнень з 30 квітня до 16 травня: що може статися в нашому житті в цей період

В яких сферах змінюватиметься наше життя

Точно це буде відбуватися у сфері кохання, спілкування, дружби, домашніх справ. Справа в тому, що перше затемнення пройде в знаку Тельця, а завершиться коридор затемненням Місяця в Скорпіоні. Обидва ці знаки пов’язані з будинком, сім’єю, справами.

Кохання та спілкування у ці три тижні будуть вкрай важливими. Нові стосунки можуть розвинутися і стати чимось справді важливим. Стосунки, що зжили себе, можуть завершитися без будь-яких проблем і великих сварок, негативних емоцій. Будь-які зміни підуть вам на користь, особливо якщо ви цього дуже хочете.

Домашні справи. Цей напрямок варто також обговорити, оскільки Телець безпосередньо пов’язаний із будинком. Поки діє коридор затемнень, можна буде робити ремонт, переїзд. Можна зробити перестановку меблів, провести генеральне прибирання, викинути все зайве з дому.

У фінансовій сфері змін буде мінімальна кількість. Цей коридор затемнень спрямований більше на наші емоції, будинок, сім’ю. Чекати, що з нізвідки з’являться проблеми чи, навпаки, вдасться швидко досягти поставлених завдань, не варто.

Поради астрологів на період з 30 квітня до 16 травня

Неподільно пов’язаний коридор затемнень також із очищенням карми. У зв’язку з цим астрологи рекомендують якнайчастіше творити добрі справи: допомагати близьким людям, бути чуйними, позитивними і не робити того, що може сильно засмутити інших людей. Доброта в цей період урятує світ і зробить його краще з будь-якої точки зору.

Це буде час духовного перетворення, тому не забувайте про молитви, медитації та інші практики, які зміцнюють вашу віру в краще.

Займайтеся справами по дому, приділяючи їм більше часу. У цей час можна придбати нові меблі, прикрасити будинок аксесуарами.

Намагайтеся бути справедливими та поважними. Це стосується не тільки тих, хто вас старший або стоїть вище кар’єрними сходами. Поважне ставлення до тих, хто слабший і менш успішний за вас, буде показником істинної доброти. Також астрологи рекомендують уникати вдавання, обману та поширення пліток.