fbpx

Коридор затемнення 2022: нас можуть чатувати труднощі, але доля буде прихильною до тих, хто захоче змінити своє життя на краще

Коридори затемнень – це час, що проходить між двома найближчими затемненнями Місяця та Сонця. У ці періоди нас можуть чатувати труднощі, але доля буде прихильною до тих, хто захоче змінити своє життя на краще.

Коридор затемнень з 30 квітня по 16 травня 2022 року

30 квітня на нас чекає сонячне затемнення у Знаку Тельця, а 16 травня – повне Місячне затемнення у Скорпіоні. У цей нетривалий за мірками цілого року період астрологи радять сфокусуватися на домашніх та сімейних справах.

Якщо ви давно хотіли почати робити ремонт, це буде ідеальний час для того, щоб вкласти в свій час і сили. Якщо ви хотіли зробити переїзд, ці два тижні також підійдуть і для цього.

Також астрологи відзначають, що в цей відрізок часу необхідно якнайчастіше робити щось хороше для своїх близьких. Якщо у родичів, другої половинки чи дітей є труднощі, краще допомогти їм. Таким чином, ви зможете списати деякі кармічні борги. Слід також чинити правильно і по совісті щодо людей загалом. Ваша доброта і справедливість зарахуються вам у майбутньому.

Коридор затемнень з 25 жовтня до 8 листопада 2022 року

25 жовтня – часткове сонячне затемнення у Скорпіоні, а 8 листопада – місячне у Тельці. Очевидно, це повне дзеркальне відображення весняних затемнень. Цей період варто присвятити особисто собі.

Дуже корисно займатиметься рятуванням від шкідливих звичок. У цей час треба зробити над собою зусилля, щоб Всесвіт бачив, що ви на правильному шляху і сповнені рішучості змінити щось у своєму житті на краще.

Це буде сприятливий час для вироблення нових, позитивних звичок. Постарайтеся тим часом більше ходити, займатися спортом або знайти собі корисне хобі.

You cannot copy content of this page