Коридор затемнення 2022: нас можуть чатувати труднощі, але доля буде прихильною до тих, хто захоче змінити своє життя на краще

Коридори затемнень – це час, що проходить між двома найближчими затемненнями Місяця та Сонця. У ці періоди нас можуть чатувати труднощі, але доля буде прихильною до тих, хто захоче змінити своє життя на краще.

Коридор затемнень з 30 квітня по 16 травня 2022 року

30 квітня на нас чекає сонячне затемнення у Знаку Тельця, а 16 травня – повне Місячне затемнення у Скорпіоні. У цей нетривалий за мірками цілого року період астрологи радять сфокусуватися на домашніх та сімейних справах.

Якщо ви давно хотіли почати робити ремонт, це буде ідеальний час для того, щоб вкласти в свій час і сили. Якщо ви хотіли зробити переїзд, ці два тижні також підійдуть і для цього.

Також астрологи відзначають, що в цей відрізок часу необхідно якнайчастіше робити щось хороше для своїх близьких. Якщо у родичів, другої половинки чи дітей є труднощі, краще допомогти їм. Таким чином, ви зможете списати деякі кармічні борги. Слід також чинити правильно і по совісті щодо людей загалом. Ваша доброта і справедливість зарахуються вам у майбутньому.

Коридор затемнень з 25 жовтня до 8 листопада 2022 року

25 жовтня – часткове сонячне затемнення у Скорпіоні, а 8 листопада – місячне у Тельці. Очевидно, це повне дзеркальне відображення весняних затемнень. Цей період варто присвятити особисто собі.

Дуже корисно займатиметься рятуванням від шкідливих звичок. У цей час треба зробити над собою зусилля, щоб Всесвіт бачив, що ви на правильному шляху і сповнені рішучості змінити щось у своєму житті на краще.

Це буде сприятливий час для вироблення нових, позитивних звичок. Постарайтеся тим часом більше ходити, займатися спортом або знайти собі корисне хобі.