Коридор затемнення у червні: як можна змінити своє життя кожному

У 2020 році такий коридор буде з 5 червня по 21 червня. У червні нас чекає цілих два затемнення: 5 червня – неповне місячне в Стрільці, 21 червня – кільцеве сонячне в Раку. Обидва вони будуть як завжди небезпечними і непередбачуваними. Створений коридор затемнень стане одним з найбільш несприятливих періодів в 2020 році.

Що відбувається в коридор затемнень

У червні всі наші вчинки будуть мати особливі наслідки. Негативні мотиви будуть створювати в два рази більше негативу, необдумані вчинки – в два рази більше проблем. У коридор затемнень розкриваються старі проблеми, стають очевидними і вимагають уваги.

Є і позитивні моменти. Наприклад, в коридор затемнень можна виправити помилки минулого чи зрозуміти суть і причини того, що відбувалося колись раніше. Це дуже важливий період, який відкриває таємниці. Щоб щось змінити, потрібно спочатку прийняти проблему як дане, перестати тікати від неї. Наприклад, якщо ви не можете знайти любов, варто спочатку задати питання, що цьому заважає, чи не потрібно спочатку усунути негатив з іншої сфери життя.

Любов і відносини в червні

Приготуйтеся до того, що доведеться або приймати людей такими, якими вони є, або відпускати їх, розлучатися з ними. У подібний час це буде найкращою стратегією, тому що з’ясовувати стосунки астрологи не рекомендують. Сварки і конфлікти будуть вкрай неприємними, а знаходити компроміси стане дуже складно.

У цей час потрібно прощати людей. Часом це вимагає великої сміливості, але краще перемогти негативні емоції, позбутися від злості і образи. У відносинах з близькими і друзями знадобиться більше чесності і щирості.

Будинок і домашні справи в червні

З 5 по 21 червня необхідно очистити будинок від старих і непотрібних речей. У коридор затемнень не можна оточувати себе тим, що вас дратує, старими речами, які притягують тільки негативну енергетику.

У цей період астрологи радять створювати в будинку сприятливу атмосферу за допомогою прибирання. Найголовніше – підтримувати чистоту протягом усього місяця. Домашні справи будуть прекрасним способом втекти від інших проблем в житті. Якщо буде сумно – спробуйте зайнятися прибиранням. Якщо набриднути навколишнє оточення, змініть її перестановкою меблів.

Робота і фінанси з 5 по 21 червня

Цей коридор затемнень буде дуже небезпечним для людей, які фінансово активні. Будь-які дорогі придбання краще пересунути на потім. Велика ймовірність того, що ви зробите помилку, про яку будете шкодувати. Це станеться не відразу, тому, можливо, повернути куплений товар або поміняти вже не вийде.

Також в червні очікуються численні проблеми юридичного характеру. Астрологи не радять займатися їх вирішенням, якщо на те немає необхідності. Також варто бути обережніше, щоб не порушити ненароком закон. Потрібно побоюватися перевищення швидкості на дорогах і не забувати платити вчасно за рахунками.

Настрій і здоров’я в коридор затемнень

У цей період закладається новий цикл подій. Може відбуватися багато цікавого, що надихне або засмутить вас. Головне – не кидатися словами даремно і не налаштовуватися на негативний лад заздалегідь. В кінцевому підсумку все одно багато що вирішує ваш оптимізм (або песимізм, все залежить від балансу між ними).

У сфері здоров’я не виключені проблеми. Коридор затемнень негативно впливає на людей з хронічними захворюваннями, а також на тих, хто метеозалежний. Дуже важливо стежити за самопочуттям і не перевтомлюватися ці два з гаком тижні.