fbpx

Корисні властивості какао. Чому варто пити цей напій?

Какао вважається одним з улюблених напоїв мільйонів людей. У чому ж такий секрет популярності та корисності какао? Все дуже просто адже какао містить велику кількість речовин корисних для людського організму.

Какао-порошок багатий білком, а вхідні в масло какао жирні кислоти нормалізують рівень холестерину в крові. У какао-порошку містяться тонізуючі речовини, такі як теофілін, теобромін, кофеїн, а також какао містить антидепресант фенілефіламін. Какао містить багато вітамінів і клітковини особливо вітаміну В9 і фолієвої кислоти. Дуже різноманітний і його мінеральний склад. Крім того, що какао містить і так безліч корисних речовин, напій можна назвати лідером серед продуктів за вмістом цинку і заліза.

Читайте також: Ефект “бумерангу”. Чому чоловіки повертаються?

Дуже важливу роль у життєдіяльності організму відіграє цинк. Без нього неможлива нормальна робота клітин, так як він бере участь у побудові багатьох ферментних систем у синтезі білків і нуклеїнових кислот (ДНК і РНК). Він сприяє загоєнню ран і підтримує функцію кровотворення, а також необхідний для повного дозрівання людини. У дорослої людини добова потреба цинку становить 15 мг. А для майбутніх або кормлячих мам доза повинна бути збільшена на 5 мг. У какао-порошку міститься природний пігмент меланін, він сприяє поглинанню теплових променів, тим самим захищаючи шкіру від дії ультрафіолетових променів, і людина може уникнути сонячного опіку або теплового удару.

You cannot copy content of this page