fbpx

Користь вина для організму людини доведена часом

Здавна вино пили не лише для задоволення, а й для покращення самопочуття. Сучасні дослідження доводять, що цей напій справді має багато корисних властивостей.

Легендарний Гіппократ вважав вино ліками і прописував його як жарознижуючий та антисептичний засіб. Також він вважав, що цей напій бадьорить і має сечогінні властивості, пише 24tv.ua.

Читайте також: 7 несподіваних фактів про користь пива

У давні часи вино пили ще й з гігієнічних міркувань, оскільки сира вода часто була збудником небезпечних хвороб та епідемій.

Сучасні дослідження стверджують, що вино зміцнює імунітет, якщо, звісно, вживати його в розумних дозах – не більше 150-200 мл в день.

Американська асоціація дієтологів включила вино у п’ятірку найбільш здорових продуктів. А все завдяки підвищеному вмісту натуральних антиоксидантів у цьому продукті. Вино допомагає нашому організму захиститися від раку, а також сприяє уповільненню окислювальних процесів, пов’язаних з дією вільних радикалів. І тим самим значно уповільнює процеси старіння.

Білі і червоні вина також добре впливають на серцево-судинну систему. Якщо ви страждаєте від ослабленої діяльності серцевого м’яза, доречними будуть кілька келихів білого вина на тиждень. А червоне вино може сприяти нормалізації рівня гемоглобіну в крові, а також зниженню рівня холестерину. Червоне вино знижує ризик зайвої ваги, утворення тромбів і розвитку таких захворювань, як інсульт та інфаркт міокарда.

Натуральні вина мають відмінну загальнозміцнюючу дію, вони допомагають швидше відновлюватися після переломів і різних захворювань кісткового апарату людини.

Втім, пам’ятайте: вино приносить користь, лише якщо його споживати в помірних кількостях.

You cannot copy content of this page