fbpx

Користуюсь цією таблицею і проблем зі сном не маю, а головне – прокидаюсь бадьорою

Найчастіше більшість людей прокидається з почуттям втоми, сонливості і незібраність.

Вся справа в тому, що багато хто неправильно розраховують час для продуктивного сну. Сон — це циклічний процес, який складається з швидкою фазою і повільною. Такий цикл триває приблизно 1,5 години. Щоб повноцінно відпочити, людині необхідно 5 циклів.

Щоб, прокинувшись, відчувати себе бадьорим і енергійним, необхідно розрахувати час пробудження таким чином, щоб дзвінок будильника звучав саме в той момент, коли ти будеш в швидкій фазі сну. Саме в цей момент найлегше повернутися в реальність.

О котрій годині лягати спати

З допомогою цієї простої таблиці ти легко зможеш розрахувати час, коли треба лягати в ліжко.

Лягай спати завжди в одному і тому ж місці. Ні в якому разі не можна працювати в приміщенні, де ти спиш. Спальня — священне місце для відпочинку!

Якщо ти погано спиш вночі, не варто лягати спати вдень. У разі сильної нестачі енергії, можна заснути вдень, але не більше ніж на 45 хвилин.

Читайте також: В Україні заборонили 11 популярних прeпapaтів, які можуть призвести до хвopоб сepця і навіть його зyпинки. У список потрапили дитячі лiки і навіть спupт

Для того щоб твій день був здоровим і продуктивним, слід обмежити вечірнє проведення часу перед комп’ютером, телевізором або з гаджетами. Справа в тому, що штучне світло негативно впливає на нашу мозкову діяльність, змушуючи свідомість спати.

Всі ті, хто любить поїсти перед сном, можуть робити це завжди. Але без фанатизму і не пізніше ніж за 2 години до сну! Їжа — відмінний антидепресант. Кращим варіантом для вечірнього перекусу стане склянку молока або ряжанки.

Дізнайся ще більше про користь сну, а також про те, чим відрізняється чоловічий сон від жіночого в нашому відео!

You cannot copy content of this page