fbpx
Життя

Красунчик “підкотив» до неї, а вона, доброї душі людина, повелася на його жарти і подарувала себе новому коханню, сподіваючись на світле спільне майбутнє. Настав ранок. Красунчик пішов, назавжди

У одному невеличкому селищі жила дівчина, яка хотіла бути сучасною. Сама красуня і від женихів не було відбою, але хлопці, які приходили до неї, зовсім не радували її. Більш того, засмучували. Жарти у них якісь плоскі. А тим часом хлопці «позаочі» прозвали її Несміяною.

І ось, в один з прекрасних сонячних днів, з’явився той, кого вона полюбила. Красунчик, з яким весело. Як завжди, вечорами в клубі дискотека. Красунчик “підкотив» до неї, а вона, доброї душі людина, повелася на його жарти і подарувала себе новому коханню, сподіваючись на світле спільне майбутнє.

Минула ніч, настав ранок. Красунчик пішов, а вона почала голосити. Часто робила це, але цей раз був особливим. Але в моїй казці не все так погано. Пізніше у неї з’явився той, хто заспокоїв її, той, хто виявився справжнім другом, якого знала з дитинства.

Мораль: не шукайте з ким весело, а шукайте того, з ким добре.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page