Ксюшу не покликали на весілля до друга, чоловік пішов без неї. Вона поїхала його шукати, а винними у всьому залишилися брат з дружиною

У мого чоловіка є молодша сестра – Оксана, або, як ми її всі кликали, Ксюша. Іноді я сиділа з її дітьми, іноді – вона з моїм. Що у нас з чоловіком, що у Ксюші і її чоловіка, немає в оточенні бабусь-дідусів. Тому ми з нею завжди були паличками-виручалочками одна для одної.

Коли ми з Вітею тільки познайомилися, він відразу представив мене своїй молодшій сестрі. Всупереч моїм побоюванням, ми з Ксюшею подружилися. Я навіть була подружкою нареченої у неї на весіллі. Після Ксюшиного весілля, ми стали бачитися набагато рідше. Заміжжя, облаштування квартири, потім – декрет і материнство – все це поглинула Ксюшу з головою.

Я стала мамою пізніше, тому зовсім не розуміла Ксюшу: єдине, що її цікавити – це прикорм, підгузки і газики. Коли я вийшла в декрет, у нас з’явилося багато тем для спілкування і ми стали частіше бачитися – Ксюша саме чекала другу дитину. У мого сина і Ксюшиної молодшої дочки різниця всього кілька місяців.

Бабусь поруч немає – батьків чоловіка давно не стало, а моя мама живе далеко і до онука приїздила всього один раз. Вона дотримується думки, що моя дитина – моя турбота. Так і каже, що свою справу вона зробила виховавши і виростивши мене. Маму я не засуджую – я дійсно була проблемною дитиною.

Ксюша не спілкується з батьками свого чоловіка і категорично проти, щоб її свекруха бачилася з дитиною. Так що, там теж з дітьми посидіти нікому. Мій чоловік Віктор і чоловік Ксюши Андрій – друзі. Нещодавно так вийшло, що Ксюшу не покликали на весілля до їх спільного друга Павла. Ксюша, як про це дізналася, сильно посварилася з чоловіком, наполягала, щоб він залишився вдома з нею. Але Андрій вирішив йти без дружини.

Я на день весілля збиралася шукати няню. Але Вітя наполіг, щоб сина ми відвезли до Ксюші – за тиждень до цього її діти всі вихідні провели у нас. І Вітя вважав, що зараз Ксюшина черга возитися. Дитину сестрі відвіз він.

Ми привітали Павла з вступом у шлюб, трохи посиділи попили-поїли, і вже збиралися додому, як мені подзвонила Ксюша по відеозв’язку. Вона попросила мене показати їй присутніх, зокрема, Ксюшу цікавив її чоловік. Коли я побачила, як Андрій танцює з якоюсь дівчиною, я сказала Ксюші, що її чоловіка не бачу. Хіба мало, що вона надумає? А це просто танець.

Ксюша відразу підняла паніку, заявила, що я щось від неї приховую, і зібралася їхати на весілля. Вона зажадала, щоб я негайно приїхала за своїм сином. Ми з чоловіком і так збиралися додому, так що це було не важко – заїхати за дитиною.

Коли ми зайшли до неї в квартиру, вона збиралася. Вона вже була в сукні і фарбувалася.

– Моїх з собою заберіть, я поїхала чоловіка вистежувати. Впевнена, там ця білява, сестра Пашки, навколо нього в’ється!

– Ксюш, ти вибач, але ми втомилися, нам би додому і спати. Тим більше. Пашка тебе не кликав. Як ти заявишся без запрошення? – запитав Вітя у сестри. Поки вони сперечалися в передпокої, прибіг старший син Ксюши і поскаржився, що його сестра і двоюрідний брат щось розлили на кухні.

– Візьми рушнику і витри! – відповіла Ксюша сину. Той утік виконувати розпорядження матері. Через кілька хвилин в передпокій вийшов мій син. І він був з ніг до голови в соняшниковій олії. Слідом за ним в’їхала падаючи племінниця. Ксюша, побачивши це неподобство, схопила сумку, влізла в туфлі і помахала нам ручкою, з напуттям:

– Все приберете, дітей заберете! Чао!

Ми з чоловіком відмили дітей, переодягли (син їхав додому в одязі двоюрідної сестри – знайшли універсальні джинсики і синю кофту) і забрали їх до себе. Дорогою гарненько розпитавши – кому ж прийшла в голову ідея обливатися олією? Винуватицею виявилася племінниця. Вона облила нашого сина, він відібрав у неї пляшку і вилив залишки на сестру.

Прибирати кухню Ксюши ми не стали – за дітьми треба було дивитися, а не збиратися на весілля, на яке її ніхто не кликав. Ксюша подзвонила вранці. Попросила привезти їй дітей і висловила незадоволення неприбраною кухнею:

– Я з чоловіком через вас посварилася. Він і так розлютився, що я по нього прийшла і змусила додому поїхати, а як кухню в олії побачив – зовсім розлютився. Я більше з вашим сином сидіти не буду! Раз ви так чините.

Вітя не вбачав нашої провини у цій всій ситуації, відмовився везти племінників. Сказав сестрі, щоб сама приїжджала. Замість Ксюши приїхав Андрій. Він поскаржився, що Ксюша його застала з тією самою сестрою Паші і влаштувала скандал. Що найцікавіше, Ксюша застала чоловіка не в пікантній ситуації, а за столом поруч з сестрою Павла.

Ще Андрій повідомив, що Ксюша подзвонила в клінінгове агенство, замовила прибирання кухні від олії і заказала чоловікові взяти з нас вартість виклику прибиральниці. Чоловік пояснив Андрієві, що олію розлила його дочка, і що ми платити ні за що не будемо. Андрій забрав дітей і відбув додому.

Так і скінчилася дружба між нашими сім’ями. Тепер ми з чоловіком для Оксани вороги. А Вітя з Андрієм від неї ховаються – вона заборонила чоловікові навіть розмовляти з її братом. І все через трикляту пляшку олії.