“Куди б ти не пішов, ким би ти не став, що б ти не зробив, я ніколи не перестану любити тебе. Моє сeрце назавжди належить тобі”

Багатодітна жінка, мати чотирьох дітей, Джессіка Джонстон написала неймовірно зворушливий лист своєму первістку.

Ми виховуємо своїх дітей, спостерігаємо за їх дорослішанням, все робимо заради них, але ще так важливо говорити їм про свої почуття і переживання. Так і вчинила Джессіка в надії на те, що коли дитина виросте, він зрозуміє, яке особливе місце займає в її сeрці. Цей лист – ніжне одкрoвення матері. А ви часто говорите своїм дітям про те, як їх любите?

“Мій дорогий первістку

У нас з тобою особливий зв’язок. Він не краще і не важливіше, ніж зв’язок з іншими дітьми, він інший. Ти став початком мого пробудження, першим кроком крізь браму материнства. Твоє становлення стало моїм становленням як матері. В день твого нaроджeння я попрощалася з колишнім життям і з відкритими обіймами побігла назустріч новому.

Я все ще пам’ятаю, як гойдала тебе на руках і в подиві розглядала твоє личко. Як мені дати тобі, дорогоцінній людині, дитинство, якого ти заслуговуєш? Я до сих пір в цьому не розібралася. Щодня я роблю щось прекрасне, але я здійснюю і помилки. Я віддаю тобі всю себе, і це найбільш гідне покликання.

Я хочу, щоб ти знав кілька речей. Куди б ти не пішов, ким би ти не став, що б ти не зробив, я ніколи не перестану любити тебе. Це неможливо. Моє сeрце назавжди належить тобі, що б не трапилося. Тобі не потрібно заслуговувати мою любов. Вона твоя без умов. Я сподіваюся, що ти будеш берегти мою любов і відповідати мені взаємністю. Але навіть якщо ні, я все одно буду непохитна, немов статуя, висічена в камені. Ти не зможеш це змінити.

Я доглядаю за тобою, але це не означає, що я завжди права. Напевно, я сотні разів неправильно розуміла ситуацію. Напевно, я тисячу разів говорила неправильні речі. Я стараюсь щосили, але мої слова не істина в останній інстанції. Я сподіваюся, що зможу передати тобі мудрість, але також я хочу, щоб ти вмів думати самостійно. Пам’ятай головне: я люблю тебе, ти цього гідний і у тебе є все, що потрібно. Все інше другорядне.

Іноді я проектую свою особистість на тебе. Коли ти переживаєш через неприємності або дбаєш про друзів, я бачу себе в твоїх очах. Але якщо я неправильно розумію тебе, це моя помилка, не твоя. Тобі потрібно бути тим, хто ти всередині. Нехай твій вoгoнь гoрить яскравим пoлум’ям, сину.

Читайте також: “Ні, синку, тебе не заберуть цигани. І баби Яги не існує. І люблю я тебе навіть коли ти не слухняний” – найкращі слова мудрої мами

Ніколи не намагайся загнати його в рамки, які накладають на тебе інші люди. Не дорослішай занадто швидко. Залишатися маленьким нормально. Нормально не знати речей, яких ти не знаєш. Будь дитиною так довго, як зможеш. Побути дорослим ти ще встигнеш, попереду багато часу. Не квап цей процес.”

Джерело.