Кума путіна і дружина депутата-зрадника – Оксана Марченко уже не та і навіть гроші не допомогли: відому телеведучу неможливо впізнати після невдалої пластики (фото)

Відеозвернення дружини нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і куми путіна, Оксани Марченко до президента Володимира Зеленського сколихнуло не лише хвилю мемів у мережі, а й посіяло сумніви щодо справжності самої Оксани. Адже на записі обличчя телеведучої важко впізнати.

Дехто навіть запідозрив, що відео – фейк або монтаж. Утім, схоже, Марченко таки справжня. Просто без фільтрів та трьох шарів гриму.

Щоправда, існує думка, що 48-річна телеведуча виглядає так, бо зробила кілька невдалих пластичних операцій.


Ліворуч – Марченко у грудні 2021 року, праворуч – квітень 2022. Утім, на першому фото вона з нафарбованими очима, а на другому – очі лише трішки підкреслені
Таким припущенням поділився пластичний хірург Григорій Стрикун у своєму Instagram.

“Дійсно, Оксану Марченко не впізнати, порівняно з тією зовнішністю, яку ми звикли бачити. Тут я бачу результат декількох проведених пластичних операцій з поганим результатом.

Ринопластика – кінчик носа піднятий, але відведений дещо лівіше від вертикальної осі, що свідчить про незадовільний результат від операції.

Блефаропластика верхніх та нижніх повік. Верхня блефаропластика виконана “агресивно”, тобто з надмірним висіченням шкіри та жирових тілець орбіти, що призвело до скелетизації орбіти – тобто ефекту натягнутої шкіри.

Нижня блефаропластика призвела до порушення закривання очей та формуванням “округлого” вирізу очного яблука з ефектом “риб‘ячого ока”.

Крім того, внаслідок порушення мимовільного закриття очей вимушено доводиться піднімати погляд вгору, щоб змочити очне яблуко, що дуже наглядно видно на відео.

Видалення жирових грудок Біша – посприяло “впаданню” щік всередину та ефекту схудлого обличчя. Повна відсутність міміки середньої та верхньої третини обличчя як результат надмірної дози батоксу”, – таку оцінку обличчя Марченко дав хірург.

Як бачимо, Оксана уже не так. І навіть великі гроші не допомогли.