“Курортний роман перетворив моє життя на пeклo. А вдома мене чекав чоловік і двоє дітей”

«Почалася моя історія 4 роки тому. Купила путівку в санаторій на три тижні. Все було прекрасно: і харчування, і проживання, і спа процедури.

В один з вечорів познайомилася з чоловіком. Мені було з ним дуже легко. Ми якось відразу знайшли спільну мову. Разом гуляли, розмовляли про все на світі. Нічого більше, але через тиждень наше спілкування стало набувати нових обрисів. Справа дійшла до iнтuму. І все знову ж таки, було чудово. Це був мій чоловік на 100%.

Відпустка пролетів на одному диханні. Прийшов час розлучатися. Їхала зі сльозами на очах і грудкою в горлі. А вдома мене чекав чоловік і двоє дітей, ми одружені майже 15 років. І до слова сказати, я завжди вважала, що наш «шлюб створений на небесах.»

Природно, чоловікові я нічого не розповіла. Але зі своїм коханцем спілкування не переривала ні на день. Він теж, до речі одружений. Був.

Через кілька місяців я знову взяла путівку в той санаторій. Чоловікові набрехала, що мені запропонували спец курс якихось там процедур, по спец ціною. І він повірив. І відпустив без зайвих питань.

Миколі (курортникy), я теж заздалегідь повідомила про те, що забронювала номер в тому самому «нашому» санаторії. Він тут же відповів, що буде там мене чекати. І ще його дружина про все дізналася, побачила нашу переписку. Він їхав від неї зі скандалом.

Нам було все одно. Ми знову зустрілися і не розлучалися ні на хвилину. На третій день, коли Микола пішов у свій номер за курткою, він виявив там свою благовірну. Вона приїхала з сином. Підняла грандіозний скандал. Кричала так, що чутно було на всю околицю. Якимось чином вона все про мене вже знала. Де живу, чим займаюся, що і діти є. Стала погpoжyвати, що зараз же подзвонить моєму чоловікові і все йому розповість, мовляв, «раз мою сім’ю зруйнувала, нехай і свою розтопче» і т.д.

Коля зібрав свої речі і прийшов за мною. Ми в той же вечір поїхали з цього санаторію і оселилися в орендованій квартирі. А його дружина залишилася жити в номері. Мені нічого не залишалося, як набрати номер чоловіка і саміййому про все розповісти. Вже краще я, ніж вона.

Чоловік був пригнічений. Але він не кричав, не погpoжував. Сказав, щоб я повернуся і ми поговоримо. Я так і зробила. А Коля був проти. Він не хотів мене відпускати, умовляв поїхати в його місто і там з ним залишитися. Але природно, я повинна була порозумітися зі своєю сім’єю. І залишитися з нею.

Читайте також: Заміж за колишнього чоловіка третій раз

Я не змогла все кинути і поїхати. Хоча, Коля дійсно розлучився зі своєю дружиною і дуже чекав мене. І чекає досі. А чоловік пробачив і прийняв. Таке відчуття, що тепер навіть любить мене більше, ніж раніше.

А я, а що я?! Кохаю іншого, а живу з чоловіком. Сумую, ночами реву в подушку. Пишу йому листи, він відповідає. Життя розділилася на «до» і «після». Що буде далі, я не знаю.»

Джерело.