Квартирантка залила гарячий очет в трубу. Сантехніки були шoкoвaні!

Засмічення каналізаційних труб – поширена проблема, яка найчастіше виникає в будинках, де системи каналізації та опалення збереглися ще з радянських часів. В одному з таких будинків, а саме в старій хрущівці, мешкає моя бабуся. Ой, як же вона намучилася з цією проблемою.

Жaxливий запах, часті засмічення і навіть протікання каналізаційної труби – все це їй так набридло, що більшу частину часу бабуся вважає за краще проводити на дачі, далеко від міста. Відзначимо той факт, що бабуля моя – ще та комерсанткa. На час своєї відлучки вона здає за невеликі гроші квартиру студентам, які не надто вибагливі в зручностях.

Одного разу, повернувшись з дачі, бабуся була вражена тим, що в туалеті геть відсутній неприємний запах з каналізації. Як з’ясувалося згодом, її тодішня квартирантка скористалася засобами, які є в кожному будинку.

Як прочистити труби:

  • 250 г харчової соди
  • 100 г білого дистильованого оцту
  • 2,5 л гарячої води
  • старе ганчір’я великого розміру

Як діяти:

Нагрій, а краще закип’ятити оцет в невеликій каструлі.

Висип 250 г харчової соди в каналізацію, потім швидко залий оцет в злив.

Читайте також: Я змішала оцет, сіль і воду в одній склянці, так мене бабуся навчила, а через добу просто отетеріла від побаченого

Відразу після такої маніпуляції потрібно закупорити отвір зливу великим відрізом старого дрантя. Взаємодія оцту і соди спричинить за собою хімічну реакцію, яка допоможе прочистити засмічену трубу.

Залиш суміш з оцту і соди діяти протягом 30 хвилин. В цей час закип’ятити приблизно 2,5 літра води. Після закінчення зазначеного часу повільно залий гарячу воду в зливний отвір. Ні в якому разі не лий окріп в унiтаз!

На цьому процедура очищення зливу закінчується. Якщо з першого разу тобі не вдалося прочистити каналізацію, просто повтори всi маніпуляції ще раз.