fbpx
Поради

Квіти-розлучники, які руйнують сімейне життя – не тримайте їх в будинку

А ви знали, що деякі рослини можуть руйнувати сімейне щастя і створювати проблеми?

Кімнатні рослини покликані оживляти приміщення, очищати повітря в ньому, створювати затишок в будинку і нести радість його мешканцям. От тільки не всі рослини такі вже й невинні, як прийнято вважати. Якщо одні привносять в будинок енергетику благополуччя і процвітання, то інші, згідно з повір’ями, негативно впливають на людей, впливаючи на здоров’я і навіть на стосунки.

Ліани й ампельні рослини

Сьогодні в багатьох будинках можна зустріти ліани, які в’ються по стінах, а також ампельні рослини, тобто квіти, вирощувані в підвісних корзинах і кашпо. Така флора радує око, однак благополуччя в будинку з цими рослинами не слід чекати.

Якщо у вас вдома росте золотий вус, кампелія або рафідофора, епіпремнум або зебрина, традексанція, рео або роіциссус, постарайтеся позбутися від них. Справа в тому, що всі перераховані рослини відносяться до так званих «разлучників», які руйнують гармонію в родині. Причому, якщо вірити езотерикам, це досить «агресивні» рослини, які не просто провокують охолодження почуттів у партнерів, але і налаштовують закоханих людей один проти одного, роблячи їх справжніми ворогами!

Плющ

Плющ також відноситься до кучерявих рослин, але відноситься сімейства Аралієвих. Ця рослина споконвіку висаджувалася у дворах будинків, де красиво обвивала стіни будівель та споруд, створюючи прекрасний живопліт. Рішення висаджувати зелень, яка в’ється, зовні будинку дуже вірне, адже в цьому випадку плющ захищає будинок від заздрісників та інших недоброзичливців, які поширюють негативну енергетику.

А ось для розведення в будинку, ця рослина зовсім не підходить. Виявляється, ще у стародавніх греків плющ асоціювався з неприборканими веселощами і розпустою. Недарма його вважали рослиною Вакха – бога виноробства. Плющ негативно впливає на чоловічу енергетику, відвертаючи чоловіка від дружини і повертаючи його на сторону інших жінок. Тобто, під впливом цієї рослини чоловіки стають гулящими і перестають зберігати вірність дружинам.

Більш того, під впливом плюща людина втрачає радість життя. Вона стає депресивною, апатичною і втрачає мотивацію до подальшого розвитку.

Кактус

Багато людей вирощують в будинку кактуси, вважаючи, що крім екзотичного вигляду, ці колючі рослини знижують негативний вплив комп’ютерів, телевізорів та інших електроприладів. Однак в будинку, де живуть незаміжні дівчата та жінки, кактуси краще не тримати. Ця рослина «проганяє» кавалерів і сприяє тому, щоб дівчина залишилася без чоловіка.

Якщо жінка вже перебуває у шлюбі, їй не заборонено тримати вдома кактуси, але тільки не в спальні. У цьому випадку колюча рослина буде поширювати свою негативну енергію на пару, провокуючи скандали і знижуючи сексуальну привабливість у партнерів. Безпечніше поставити красеня кактуса на кухні або в робочому кабінеті, біля комп’ютера.

Диффенбахія

Гарна квітка з великими зеленими листками привертає увагу квітникарів і привносить в інтер’єр тропічні нотки. Правда мало хто знає, яка темна енергетика ховається за цим привабливим виглядом. Диффенбахія вважається рослиною, яке проганяє удачу і руйнує сімейне щастя.

Особливо негативно рослина діє на чоловіків. Представники сильної статі просто не уживаються зі своїми другими половинками, коли вдома росте диффенбахія. Квітка забирає у них енергію, позбавляє волі і негативно впливає на емоційний фон. Чоловіки підсвідомо відчувають це, і тікають з будинку.

Сансевієрія (тещин язик)

Сансевієрія трьохполосна – ще одна екзотична рослина, яка своїм зеленим соковитим листям здатна прикрасити будь-який будинок. Вона вважається цілком «миролюбною» рослиною і навіть зберігає гармонію в оселі. Це своєрідний «громовідвід», який забирає негативну енергетику і напругу між близькими людьми, але тільки за умови, що росте вона у вітальні або на кухні, де зазвичай збирається вся родина.

А ось ставити тещин язик в спальню категорично протипоказано! У цьому випадку квітка починає руйнувати почуття закоханих і віддаляє їх одне від одного. За численними відгуками, навіть аромат сансевієрії налаштовує людину на самотність і меланхолію.

Лілія

На відміну від вищеописаних рослин, лілія представляє реальну небезпеку для людини, якщо вирощувати цю квітку вдома. Квіти цієї витонченої рослини виділяють вуглекислий газ, а тому в період цвітіння легко можуть викликати у людини напад задухи. Саме тому тримати лілію в будинку, особливо в невеликій кімнаті без постійного доступу свіжого повітря, вкрай небезпечно!

Між того, про лілії ходить погана слава і серед медіумів. Вважається, що ця квітка провокує міжособистісні конфлікти і розбиває пари. Молодим людям, які мріють знайти свою другу половинку, варто триматися подалі від цієї підступної рослини.

Бузок

Навесні, коли починає цвісти бузок, мільйони людей прикрашають свої будинки духмяними букетами білих і фіолетових гілочок рослини. При цьому багато хто навіть не здогадується, яку негативну енергетику має бузок. Ароматний кущ здатний притягнути неприємності в будинок, спровокувати розлад у сім’ї і стати причиною глибокого конфлікту, який не так просто залагодити. Особлива небезпека підстерігає закоханих людей, які, вдихаючи запах бузку, можуть без видимих причин охолонути один до одного.

Гібіскус

Квітка, чиї ніжні пелюстки дуже нагадують троянду, закохує в себе з першого погляду. Однак не варто вестися на зовнішню привабливість. Розростаючись, гібіскус починає поширювати свою негативну енергетику на всіх домочадців, і особливо на чоловіків. Представники сильної статі просто не можуть довго знаходитися поряд з таким «сусідом», і норовлять втекти з дому.

Читайте також: Як назвати хлопчика: імена, які притягують багатство

При цьому езотерики відзначають, що гібіскус не найсильніша рослина, а значить, впливає на чоловіків, тільки перебуваючи в безпосередній близькості від них. У цьому плані не рекомендується тримати квітку в спальні або вітальні. Краще вирощувати її в коридорі.

Монстера

Шикарна тропічна ліана полюбилася багатьом любителям флори, і давно знайшла собі місце у будинках захоплених квітникарів. Проте є у цієї краси і зворотна сторона. Монстеру називають однією з найвідоміших «рослин-мужегонів». Перебуваючи у будинку, де проживає закохана пара, ця ліана починає мучити чоловіка, впливаючи на стaтeвий потяг представника сильної статі і викликаючи в нього роздратування. В результаті чоловік, просто тікає з дому і розриває відносини зі своєю обраницею.

Небезпечна монстера для оточуючих і у фізичному плані. Листя цієї рослини виділяють отруйні речовини, які викликають головний біль і провокують отруєння організму.

You cannot copy content of this page