fbpx

Киньте монету у воду і не повертайтесь туди три дні: Зробіть це правильно і бажання збудеться

Говорять, що можна повернутися у вподобане місце, якщо залишити там монетку. Монета – символ достатку і прибутку. Якщо її правильно зарядити, то вона може буквально притягнути у ваше життя бажане. Однак такий спосіб зажадає від вас багато сил і енергії. Якщо ж ви хочете загадати бажання вже зараз, то дізнайтеся, куди потрібно кинути монетку, щоб воно обов’язково збулося.

Куди кинути монетку, щоб мрія здійснилася

Багато людей знають, що бажання може здійснитися, якщо кинути монетку в фонтан. Однак робити це потрібно правильно. Перебуваючи біля фонтану, подумки скажіть своє бажання, а потім киньте монетку. Важливо, щоб після цього ви перебували на одному і тому ж місці протягом 10 хвилин. Після цього покиньте місце і не повертайтеся сюди протягом трьох днів. Якщо через деякий час у вашому житті відбудеться щось незвичайне, значить, скоро ваше бажання збудеться.

Якщо, перебуваючи в якомусь місці, ви бажаєте сюди повернутися згодом, киньте монету через спину на землю або у водойму.

Якщо ви хочете знайти другу половинку або повернути свою стару любов, киньте монетку в джерело або поруч з ним.

Якщо ви бажаєте змінити своє життя на краще і позбутися від труднощів, киньте монету в річку. У цьому випадку разом з монетою ви рятуєтеся від проблем і невдач.

Якщо ви хочете позбутися від апатії і депресії, киньте жменю монет в фонтан.

Щоб ваше бажання здійснилося швидше, вода повинна стати вашим союзником. Досягти швидкого результату ви зможете, кинувши монети не в ставок або фонтан, а в водоспад. Якщо вам це вдалося, то загадувати будь-яке бажання : воно обов’язково збудеться найближчим часом.

Якщо у вас стався розлад з коханою людиною, візьміть у нього монету і киньте її в струмок.

Якщо вам здається, що ви стали жepтвoю негативної програми, вночі киньте монету на середині перехрестя і скажіть: «Заплачено!». Після цього ваш стан має покращитися.

Якщо у вашому житті почалася чорна смуга і проблеми постійно долають вас, киньте монету в сміттєвий контейнер.

Щоб захиститися від пpиcтpіту, пcyвання або будь-якиx іншиx негативнux програм, киньте монету через ліве плече.

Існує ефективний спосіб загадати бажання, кинувши монету з гори. Спочатку ви повинні подивитися вниз і подумки візуалізувати своє бажання, а тільки після цього кидати монетку.

Якщо ваша близька людина серйозно хворa, киньте монетку в море. При цьому не забудьте вимовити ім’я хвоpoго.

Щоб позбутися від будь-якої недуги, особливо психічної, потрібно кинути монету в яр або ущелину.

Іноді ми робимо вчинки, за які потім буває соромно. Якщо ви бажаєте, щоб інші люди забули про ваш конфуз, киньте монету в ставок.

Читайте також: Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

Якщо ви хочете поліпшити своє фінансове становище, киньте монету у двір, де живе багата людина.

Багато хто хоче знайти роботу своєї мрії. Щоб ваше бажання збулося, киньте монетку до дверей того місця, де ви хотіли б працювати.

Щоб ваш таємний коханий звернув на вас увагу, киньте монетку до нього у вікно чи в двері. Бажано, щоб вона опинилася у нього вдома.

You cannot copy content of this page