Київських тортів більше не буде: Roshen закриває фабрики

Кондитерська корпорація Roshen, що належить Петру Порошенку, згортає свою діяльність через відсутність попиту на її продукцію. На Київщині зупинено дві фабрики Roshen – у самій столиці та в Борисполі. Крім того, компанія намагається якнайшвидше вивезти і розпродати товар зі свого складу в Яготині.

Трохи північніше того місця, де знаходиться склад з продукцією Roshen, стоять російські військові. Ну, а оскільки Roshen не має наміру влаштовувати загарбникам “солодке життя”, то й прагнуть розпродати зі складу все якнайшвидше.

Водночас, київську фабрику зупинили через те, що вона здебільшого займалася виробництвом тортів. А їх зараз продавати складно через те, що фірмові магазини не працюють стабільно. Та й колишнього ажіотажного попиту на київські торти нині немає.

Фабрика в Борисполі закрита через те, що вона розташована на околиці міста у напрямку Києва.

Поки що працюють фабрики у Кременчуці і Вінниці, проте вони завантажені далеко не повністю через те, що різко знизився попит на кондитерські вироби.

“Нічого нікому не потрібно. Цього тижня ми відновили експорт на Захід. У країни СНД та Ізраїль нічого не йде. У нас залишився лише один канал продажу товару – у європейські країни”, – розповів в інтерв’ю Forbes генеральний директор та співвласник Roshen В’ячеслав Москалевський.

Працюючі потужності Roshen перейшли на виробництво печива та вафель. Ця продукція поки що користується попитом. Однак, що і як буде далі, топ-менеджер не знає.

Зарплату за лютий людям виплатили, а ось щодо березневої – перспективи не зрозумілі. Найімовірніше, зарплати людям доведеться скорочувати.

Наразі в компанії не можуть оцінити весь обсяг втрат. Кажуть, що це – не остаточні підсумки. Отже, оцінка можливих збитків ще попереду.

“Збитки ще не оцінювали – це ще не кінець”, – заявив В’ячеслав Москалевський.

Фото ілюстративне з вільних джерел