Київський “Фармак” на 23-й день війни продовжує поставки ліків окупантам (фото)

Продукція київської фармацевтичної компанії «Фармак», якою володіє Філя Жебровська, постачає свою продукцію до росії та окупованого Криму. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький.

У своєму фейсбуці він опублікував фіскальні чеки з аптек Москви та Севастополя.

«Це — свіжі фото чеків з аптек: за 18 березня з Москви, за 17 і 18 березня — з окупованого Севастополя. 22-й і 23-й дні війни. Бачите? Всі чеки — за препарати київського „Фармаку“ Філі Жебровської. Ще раз: київська фармацевтична компанія на 23-й день війни допомагає лікувати загарбників!» — написав Голобуцький.

Він зазначив, що «Фармак» міг би послатись на те, що це «зі старих запасів», мовляв. Але досі немає заяв від «Фармаку» про зупинення відвантаження продукції до росії та особистої заяви Жебровської з позицією щодо війни, а це ж саме вона особисто займається стратегічним розвитком: визначає вектор руху «Фармаку».

Політолог нагадав, що три роки тому, на шостому році війни, Жебровська вже робила скандальну заяву в інтерв’ю «НВ»: «Да, Россия — агрессор, я в этом уверена. Но где здравый смысл: если мы покупаем у агрессора, то почему мы не можем ему продавать?».

Фото зі сторінки Олексія Голубоцького