fbpx
Поради

Лайфхак на мільйон! Як правильно прати білі речі?

Моїй знайомій тенісистці саме таблетка аспірину допомогла впоратися з здавалося б простим, але не легко здійсненним завданням. Ці ліки, що лежить в шафці на кухні, стали прекрасною альтернативою для виведення плям. І уявіть, саме таблетка виявилася більш ефективнішою і дієвішою від дорогих засобів для прання! джерело.

При багаторазовому і частому прання Ваші речі жовтіють? Плями не відіпралися і білизна вже не має свого первісного ідеального образу? Не варто переживати – секрет моєї мами допоможе світлим речей просто світиться чистотою. Обов’язково скористайтеся ним.

Як прати білі речі

Дивно білосніжний одяг – це легко! Розчини 5 таблеток аспірину по 325 мг в 8 л теплої води. Замочи речі в цьому розчині і залиш на 8 годин.

Можна попередньо роздрібнити аспірин на дрібні шматочки, так він швидше розчиниться у воді і буде активніше діяти.

Читайте також: 5 простих способів очистити кухонні шафки від жирного нальоту

Додай кілька таблеток аспірину прямо в пральну машину! Цей засіб поверне сяючу білизну навіть посірілим речам. Якщо перед пранням в машинці потримати одяг в розчині аспірину, ефект буде просто приголомшливий.

Тепер я знаю, чим відпирати речі від неприємних жовтих плям! Аспірин став незамінним засобом в моєму будинку, тому що він не пошкоджує тканину, але при цьому чудово прибирає забруднення. Краще будь-якого відбілювача! Раджу спробувати і тобі, впевнена, ти залишишся задоволена результатом.

You cannot copy content of this page