fbpx

Лазарева Субота, особливий день для кожного. Цього дня будуть виконані ваші прохання, тому просіть від щирого серця в чому є потреба

Лазарева Субота, особливий день для кожного. Цього дня будуть виконані ваші прохання, тому просіть від щирого серця в чому є потреба

Свято Лазаревої суботи має наступну історію виникнення.

У Ісуса Христа був друг Лазар, до якого він часто приходив у гості. Але одного разу той погано себе почував.

Прийшовши провідати друга, Ісус сказав, що життя вічне ще його не чекає, а буде  Слави Божої. І додав: «Нехай прославиться через неї Син Божий».
Через 4 дня Лазарвсе ж відйшов у вічне життя. Євангеліє відзначає, що Христос, почувши цю сумну звістку, розплакався. Згодом він попросив прибрати камінь від входу до печери, де сховали його друга. Ісус став читати дуже довгу молитву, після чого  Лазар,я кий уже пішов у вічне життя воскрес. Звістка про те, що сталося, розлетілася по всій окрузі. Тим, хто поститься перед Великим Великоднем, варто дізнатися про всі заборони в це свято.

Що обов’язково потрібно зробити жінкам цього дня

Перед цим збирають гілочки верби, які прийнято освячувати в церкві і зберігати, як оберіг будинку. Обовязково підіть до церкви на Богослужіння

Є  така прикмета: в Лазареву суботу для залучення в будинок благополуччя, багатства, здоров’я близьких потрібно читати  3 рази «Отче наш». Колись люди молилися з вербовими гілочками у руці.

На вечірній службі вже освячують вербу, тому можна це зробити вже в суботу.

У цей день потрібно обов’язково відвідати церкву і помолитися Господу, попросити про свої потреби й бажання.  Вважається, що в цей день буде обов’язково почуте і виконане будь-яке прохання, якщо просити щиро і від чистого сеpця.

Це час Великого посту, але в свято діє невелике послаблення

У Лазареву суботу можна проводити весілля, пишні урочистості, під забоpоною танці і пісні.

Господині в цей день печуть гречані млинці, варять кашу, готують овочеві салати і пісну випічку.

Проведіть цей день в гармонії з собою та людьми – не встрявайте в суперечки, не сваpіться, уникайте поганих слів. Краще зробіть добру справу, допоможіть тому, хто потребує допомоги. Добро обов’язково повернеться сторицею до вас.

You cannot copy content of this page