fbpx

Леся Нікітюк поділилась секретом найкращого відпочинку

У ведучої Нового каналу є свої фаворити для найспекотнішої пори року. Минулого тижня ведучий Микола Тищенко назвав найкращі місця для відпочинку, спираючись на свій досвід. Тепер перейняла естафету його колега і завзята мандрівниця Леся Нікітюк.

Ісландія Влітку, коли всюди спека, я віддаю перевагу більш холодним країнам — Норвегії, Фінляндії, Ірландії. В цьому році мрію нарешті відправитися в Ісландію. Там обов’язково потрібно відвідати Блакитну лагуну — цей геотермальний курорт є символом країни, він відкритий впродовж цілого року. Це прекрасне місце для того, щоб відпочити і полікуватися мінеральними солями, морськими водоростями, адже температура води не опускається нижче 40 градусів.

Також рекомендую відвідати ринок Колапортид (працює лише у вихідні) і придбати ісландський светр лопанейс — там відмінне співвідношення ціни та якості, на відміну від центральних локацій. Обов’язковою є екскурсія на північ Ісландії в місто Хусавік — там ви з травня по серпень зможете побачити китів, а ще спробувати їх м’ясо. Якщо говорити про ісландську кухню, то найцікавішим є ресторан Bæjarins Beztu Pylsur, де дуже раджу поласувати традиційними хот-догом.

Балі Як ви знаєте, я обожнюю плавати, тому люблю проводити літній відпочинок переважно у воді, особливо на серфі. Рекомендую спробувати себе в цьому на Балі. Серпень — ідеальний час для того, щоб навчитися серфінгу і відкрити сезон.

Читайте також:Мачуха викинула на вулицю. Я ледве-ледве зводжу кінці з кінцями і мені часто просто не має що їсти

Туреччина Відкриттям минулого року для мене стала Туреччина. Дивно, але людина, яка була скрізь, тільки у минулому році вперше поїхала в цю країну. Особливо я люблю Кемер і Фетхіє — там прекрасне море і гори, цілюще повітря. А якщо набридне пасивний відпочинок, можна спокійно взяти машину або яхту, поплавати по узбережжю і знайти величезну кількість колоритних місць в Каппадокії і у всій Анатолії. Дуже рекомендую полетіти до Туреччини в оксамитовий сезон і спробувати щастя у лові блакитних крабів.

Закарпаття В Україні на літо рекомендую Закарпаття, особливо термальні курорти в Берегово та Косино — ідеально, щоб оздоровитися і приділити трохи часу собі. А взагалі, якісний літній відпочинок залежить не від місця, а від внутрішньої гармонії і хорошої компанії.

Джерело

You cannot copy content of this page