Лілія Ребрик продемонструвала, у якій сукні йшла на випускний 20 років тому

Лілія Ребрик поділилася милою світлиною з сімейного архіву.

Знаменитість привітала зі святом цьогорічних випускників і показала себе у 17 років, а ще розповіла про те, які риси характеру допомогли їй досягнути успіху у житті.

“Випускний-він такий… (так!!! Це я!!!!!))))) 20 років тому я закінчила школу! Була випускницею Чернівецької гімназії номер 3. Золота медалістка!))). Коли встигли пролетіти ці роки?!?!?! Дуже добре пам’ятаю свої відчуття тоді… відчуття відповідальності за свій вибір в майбутньому… І скажу гордо : жодного разу не пошкодувала про своє рішення вступати в київський інститут театрального мистецтва.

Провінційна дівчинка… Київ, столиця… шалений конкурс серед абітурієнтів (особливо серед дівчат. Всі ж мріють стати артистками). Нічого не зупиняло! І, переконана, саме цей юнацький максималізм, зухвалість і шалене бажання допомогли мені вступити.

Безмежно вдячна своїм батькам, які жодного разу не суперечили моєму рішенню, хоча дуже переживали за мене. Але вірили… Це додавало ще більше сил і водночас відповідальності. Дуже хотілося виправдати їхні сподівання. І ніколи не можна зраджувати своїй мрії!!!

Сьогодні багато хлопців і дівчат святкують свій випускний вечір… Будьте відданими собі та своїй мрії. Робіть свій життєвий вибір сміливо! І завжди будьте для своїх близьких людей- НАЙКРАЩИМИ!!! Зі святом”, – написала акторка і телеведуча.

Читайте також: Як дві краплі води: Лілія Ребрик показала гарненьку донечку (фото)

 

Випускний-він такий… (так!!! Це я!!!!!))))) 20 років тому ‍♀️ я закінчила школу! Була випускницею Чернівецької гімназії номер 3. Золота медалістка!))). Коли встигли пролетіти ці роки?!?!?! ‍♀️‍♀️‍♀️ Дуже добре пам'ятаю свої відчуття тоді… відчуття відповідальності за свій вибір в майбутньому… І скажу гордо : жодного разу не пошкодувала про своє рішення вступати в київський інститут театрального мистецтва. Провінційна дівчинка… Київ, столиця… шалений конкурс серед абітурієнтів (особливо серед дівчат. Всі ж мріють стати артистками). Нічого не зупиняло! І, переконана, саме цей юнацький максималізм, зухвалість і шалене бажання допомогли мені вступити. Безмежно вдячна своїм батькам, які жодного разу не суперечили моєму рішенню, хоча дуже переживали за мене. Але вірили… Це додавало ще більше сил і водночас відповідальності. Дуже хотілося виправдати їхні сподівання. І ніколи не можна зраджувати своїй мрії!!! Сьогодні багато хлопців і дівчат святкують свій випускний вечір… Будьте відданими собі та своїй мрії. Робіть свій життєвий вибір сміливо! І завжди будьте для своїх близьких людей- НАЙКРАЩИМИ!!! Зі святом

Публикация от Лілія Ребрик (@liliya_rebryk)

Джерело.