fbpx

Лінії шлюбу, зрад і розлучень на вашій руці можуть розповісти про кількість партнерів і навіть дату весілля

Дуже багатьом людям цікаво знати своє майбутнє, тому вони користуються різними воpoжіннями. Одна їх древніх систем воpoжіння – хіpoмантія, вона може передбачити ваше майбутнє по лініях на долонях.

Виявляється, кожна рисочка і лінія на ваших долонях, кожен горбок і поглиблення, можуть розповісти про ваш характер і про те, як і в які періоди може змінитися ваше життя. Також за деякими лініях на долонях можна дізнатися про те, в якому віці ви вийдете заміж і наскільки щасливі будете в шлюбі. Джерело

Де розташована лінія шлюбу?

Лінія шлюбу – це горизонтальна лінія на долоні, розташована між лінією серця і підставою мізинця. Традиційно, дивитися потрібно на тій руці, яка є провідною у людини, тобто, у правші – права, а у лівші – ліва.

Що можна дізнатися по цій лінії?

Якщо на лінії шлюбу багато рисок, то це говорить про любов до вільних стосунків і частy змінy партнерів. Такі люди не прагнуть вступати в шлюб, особливо в ранньому віці.

Самотня глибока і довга лінія шлюбу, обіцяє людині щасливе сімейне життя.

Якщо чітко видно кілька ліній шлюбу, то це говорить про те, що протягом життя у вас може бути кілька шлюбів.

Якщо чітка лінія не проглядається, але на її місці є невеликий острівець або хрест, це говорить про те, що вам доведеться пережити розлуку.

Якщо лінія нерівна або кілька разів переривається, то це означає, що відносини будуть складні, із суперечками і конфліктами. Можливо ви навіть будете йти від партнера, але потім повертатися.

Якщо лінія закінчується розвилкою, але потім знову відновлюється, це говорить про те, що пара може відновити відносини після розлуки або розлучення.

Якщо на прямій лінії видно дві розвилки, то швидше за все пара розлучиться, через зраду. Зрадником буде виступати той партнер, на чиїй долоні є розвилки.

Якщо уздовж лінії шлюбу ви бачите невеликі штрихи, це може говорити про любовний трикутник.

Як дізнатися дату весілля по лінії на руці?

Щоб дізнатися, в якому віці ви вийдете заміж, візьміть лінійку і виміряйте відстань між лінією серця і підставою мізинця. Отриманий відрізок відповідає 75 рокам життя. Тепер розділіть цей відрізок на три частини: 0-25 років, 25-50 років та 50-75 років і подивіться, в якому проміжку знаходяться штрихи.

Читайте також: Тернопільський священик розповів неймовірну історію, від якої хочеться плакати і ще більше молитися до Бога

0-25. Швидше за все це перші закоханості і не найсерйозніші любовні відносини.

25-50. У цьому віці вже будуть усвідомлені любовні зв’язки і шлюб. На цьому проміжку швидше за все будуть глибокі довгасті лінії, які говорять про серйозність і тривалості відносин.

50-75. Штрихи в цьому проміжку говорять про відносини в зрілому віці.

Є ще один спосіб, який може визначити вік вступу в шлюб. Відстань між лінією серця і підставою мізинця в середньому дорівнює 2 см, тому 1 мм дорівнює приблизно 3 років життя. Це допоможе вам спробувати прорахувати більш точний вік вступу в шлюб.

You cannot copy content of this page